ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Izet Hajrović

    To je jedino bitno..
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kome je na kraju upisan 3.gol?
    Stojketu ili je autogol? Razlicito je po stranicama..
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Istra je 8.momcad tablice kada se gledaju gostovanja s 9 bodova. Upozoravao sam nakon onog gangbanganja pod Jakirom da to nije mjerilo ničeg, upozoravam i danas nakon ovih nategnutih 3:1 gdje smo u 1.pol opasno visjeli neko vrijeme.

    Napisat ce neki dobronamjerno da je ova Istra dosta jača od one koju je Jakir masakrirao.. I mi bi trebali biti dosta jači zar ne?

    Moj dojam je da smo zasluženo dobili na kraju, ali nikakvog pomaka ni ideje ja tu ne vidim u odnosu na Jakira i Bjelicu.. Osim da je Franjic Roberto Carlos za Ogiwaru..

    Osijek je majka svih majki!
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    2. poluvrijeme nova momčad..
    1. poluvrijeme žali Bože..

    Ne znam u kojem ce smjeru ovo. Jakir je 5:0 ove dobio..
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    MMAe :heart:
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪don
    ↪Orc123

    Torrente je zakuhao sve. Odvrti.
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Stavit Hoxhu i Rileta desno..
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Trener, pojačanja, sportski direktor bla bla bla bla
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Neka smo Bjelici dali otkaz jer lose igramo HNL..
    Istra u prvih 15 min izgleda kao Arsenal..
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/rijeka/legenda-hnl-a-javno-postavila-pitanje-o-kojem-se-suti-postoji-li-kod-petkovica-jos-nesto-drugo-uz-ozljedu-15546147


    Ne znam na što aludira Mile o Bruni Petkoviću..
  • Transferi - rasprave
    Sve je utihnulo..

    Prijelazni rok traje do 10.02. To je jos 2 i pol tjedna.
    Nadam se da ce doći jos barem 1 igrač.
  • Transferi - rasprave
    ↪ShanKu

    Neodoljivo baca na propali projekt zvan Bogdan Mihajličenko..

    Nadam se da ništa od tog..
  • Dario Špikić #77
    ↪Zagi

    A ne sjećam se točno, ali išao je argument u smislu "možda su sada tu negdje, ali Špiki je repka granica, a Menala ćemo vratit u Široki". Tako je nešto bilo..
  • Dario Špikić #77
    ↪Zagi
    ↪Zambatine škude

    Jednu tekmu Dinama sam gledao s jednim tada već bivšim djelatnikom omladinske škole i rekao sam da su mi Menalo i Špikić kvalitativno slični igrači sa sličnim tehničko, taktičko, trkačim predispozicajama. Čovjek se doslovce uvrijedio. Njemu je Špikić Robben, a Menalo Hoxha.

    To je bilo rano proljeće 2023. i Menalo je taman u toj tekmi dao onaj gol Loksi za pobjedu (prva Biščanova tekma). Ugl s nekim vremenskim odmakom i dalje ne mislim da sam u krivu bio. Špikić je 3 godine mlađi i to mu je forte, ima vjv bolje tehničke predispozicije, ali je nogometno glup igrač. Menalo je više limitiran, ali mi se čini pametnijim.

    I kao takav Špikić je i dalje rubni starter. Po tijeku izmjena na jučerašnjoj tekmi, usudio bi se reć da će i nemali broj puta biti starter i kod Zlatne lopte Fabia. Mislim da će kotirati bolje od Cordobe, vjv u nekim tekmama i Mbukua.

    To više govori o svima njima nego o Špikiću, ali to je tisuću puta ispričana priča..
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Dvije stvari..

    1. U SNu su poceli trkeljat da Brune stvarno nece dugo bit. Posto ga vec nema 3 mj, nije mi jasno o čemu se tu tocno radi s medicinske strane. Zadnje info sto sam dobio od njegove obitelji je da je to upala aduktora.
    Bez njega osvojit HNL s -7 mi djeluje kao SF. Optimizam sam temeljio na tome da se on vraća spreman pokorit HNL zadnji put.

    2. Zadnju utakmicu s Istrom doma smo ih natamburali 5:0 pod Jakirom. Tada se pisalo da cemo HNL osvojit s B ekipom. Istra loše igra na Maksimiru povijesno. Ne treba stvarat lažnu euforiju kada ih napunimo u sub.
    Prvenstvo ce se osvojit na gostovanjima gdje smo kriminal bili.

    3. Pošto smo daleko od situacije da ovisimo sami o sebi, treba molit Boga za što brži kiks jogurta. Na -7 trenutno su u nekoj hladovini. Ako se to spusti na -4, -3 do derbija. Oni ce se usrat svoje sjene i pobjedit sami sebe..
Home » emilperska
More Comments

emilperska

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo