• 1.HNL 2023./2024.
    Jako dobar raspored, ako budemo normalni, rješavamo prvenstvo kao i prošle sezone već nakon 9 kola.
  • Transferi - rasprave
    Meni je iskreno žao što nismo uhvatili Fayea...ali ako je cijena stvarno 5 milijuna, onda je to daleko iznad onoga što možemo i smijemo dati za igrača drugoligaškog kluba.
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    Nefarious
    Skoro cijeli film je u jednoj prostoriji, razgovor psihijatra i zatvorenika osuđenog na smrtnu kaznu zbog sedam ubojstava koji tvrdi da je zaposjednut.
    Zanimljiv uradak.
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    Petković je i za ovog Haalanda i za Lukakua Gabriel Omar Batistuta. :smirk:
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    Lukaku kao protiv nas na SPu.
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    Neznam šta se svi ponašaju kao da City igra protiv NK Munje iz Rastovca, a ne protiv ekipe koja ove sezone defenzivno u LP izgleda brutalno dobro, fizički moćni, veza sa Barellom i Brozom koji mogu trčati cijelu noć i pokrivati za dvojicu...užasno teško pobjediva ekipa u ovakvom turnirskom formatu.
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    DiMarco bi nam bio solidno pojačanje za poziciju lijevog beka, Dario šta se čeka?
  • UEFA Liga prvaka 2022/23

    Da, ali malo je podnošljivije čini mi se.
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    HRT i njihova sinkroniziranost slike i zvuka...
  • Transferi - rasprave

    Ni je mislim da ga dovodimo za krilo, već za sredinu terena. Baturina neće tu biti vječno, Bulat mi je nedorečen, Ljubo nam je jedina 8ica.
  • Transferi - rasprave
    Kačavenda je jedini igrač iz naše lige kojeg ne bi smjeli propustiti.
    Za Frigana mi je tak svejedno, ako ga dovedu odlično, ako ne, opet odlično...bar krila na tržištu ima koliko hoćeš.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Top 20 golova prošle sezone

    Mislim da se za ekipu koja je zabila najviše golova u sezoni moglo naći više od jednog gola koji bi ušao na ovu listu. :lol:
    Oršićev gol Rijeci na Rujevici, Petkovićev lukavi slobodnjak Osijeku, jedan od Ivanušecovih golova iz akcija kontra Belupa ili Gorice...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma nezahvalnici, vrijeđaju ga, umjesto da svi budemo sretni jer smo istovremenici jedne takve ljudske i sportske gromade, Marko treba, kad god to poželi naravno, kad je tužan, ljut, kad je sretan, dobiti mikrofon u ruke i zagrmiti o čemu god hoće, na nama je da veselo i u jednom ritmu zaplješćemo i poručimo 'Yes daddy!'.
    Groteskne likove kao što je onaj riječanin utamničiti bez mogućnosti pomilovanja, 23h dnevno u rupi, nema milosti za takve.
    Hajduk i HNS moraju (i neznam zašto već nisu?!?!) predložiti Vladi RH i da svaki od 127 gradova i 428 općina u svom sastavu imaju barem jednu ulicu Marka Livaje.
    5. lipnja ubuduće mora postati državni blagdan, samim time i neradni dan.

    Livajo oprosti nam, neznamo što činimo!