Ne igra u Leganesu..ono što dobije je na kapaljku minute ..Iako treba vidjeti hoće se on vraćati u Nizozemsku gdje ga Utrecht želi vratiti u svoje redove
Kad se sjetim izjave od Marića gdje je rekao da mu je cilj razvijanje mladih igrača iz omladinske škole i kad čitam ovo sa Hallerom i Barišićem samo mi je pokazatelj da lik nema nikakvu viziju ..
Zašto onda ne napišeš prolaz protiv Betisa ? Isto tako Jakiru treba dati velike zasluge jer je vodio ekipu do naslova i omogućio na kraju krajeva tu LP
Pljuca se po upravi, a koliko vidim Nenad je i dalje trener..Što ako se dogodi neka top ponuda za Bjelicu koju on prihvati ? Jel bi opet bila uprava kriva ?
Rogić je bio potpisao samo na 2 mjeseca ..Šamanić otvoren ugovor ( može ić kad dođe ponuda koja ga zadovoljava ) ...Ali veliki razlog zašto su oba otišla ide na dušu treneru kluba