ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    +
    ↪Str1nger Bell


    Koju korist Dinamo ima od njega da je tu samo do ljeta ? Sebe vrati u formu i na kraju se vrati u Feyenord , a mi smo opet na istom
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Maxova dijagonala


    Neće ako akcija ne ide preko računa Naš Hajduk nego da se direktno uplaćuje na račun kluba
  • Transferi - rasprave
    ↪Orc123


    Ne igra u Leganesu..ono što dobije je na kapaljku minute ..Iako treba vidjeti hoće se on vraćati u Nizozemsku gdje ga Utrecht želi vratiti u svoje redove
  • Transferi - rasprave
    Kad se sjetim izjave od Marića gdje je rekao da mu je cilj razvijanje mladih igrača iz omladinske škole i kad čitam ovo sa Hallerom i Barišićem samo mi je pokazatelj da lik nema nikakvu viziju ..
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Sretna nova svima ekipa ...puno sreće , zdravlja i manje naerviranja oko rezultata
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Kaže Kvasina da je neki sukob bio na relaciji Baturina - Bjelica ..da je ovaj lažirao da ima temperaturu kad nije igrao protiv Varaždina
  • Transferi - rasprave
    ↪Ivan0302


    Baš je čudno da su napisali imena koja su se par dana već govorila po medijima hahaha
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪NORTE


    Zašto onda ne napišeš prolaz protiv Betisa ? Isto tako Jakiru treba dati velike zasluge jer je vodio ekipu do naslova i omogućio na kraju krajeva tu LP
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Pljuca se po upravi, a koliko vidim Nenad je i dalje trener..Što ako se dogodi neka top ponuda za Bjelicu koju on prihvati ? Jel bi opet bila uprava kriva ?
  • Transferi - rasprave
    ↪Maxova dijagonala


    Nadam se da nije istina ..nepotrebno se kupuje po HNLU igrače..Solidan za HNL i to je to ..nama trebaju igrači koji mogu ritam Europa HNL izdržati
  • Transferi - rasprave
    ↪Crni86


    Pa ne možeš objaviti nekaj kaj nije ni gotovo s pregovorima :D
  • Ostali Sportovi
    ↪Dinamo iznad svih


    Inače na FB stranici od Kutije Šibica bude
  • Transferi - rasprave
    Samo se nadam da ovo nije istina oko cifre..5 milijuna eura je previše za HNL igrača
  • Transferi - rasprave
    Milan Badelj
  • Ostali Sportovi
    ↪Nolifer


    Rogić je bio potpisao samo na 2 mjeseca ..Šamanić otvoren ugovor ( može ić kad dođe ponuda koja ga zadovoljava ) ...Ali veliki razlog zašto su oba otišla ide na dušu treneru kluba
Home » Zagreb1992
More Comments

Zagreb1992

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo