• Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo


    Sranje po glavni Dinamu je izjava da će doći na domaću tribinu u Maksimiru i navijati protiv Dinama. Ja bi tu već podvukao crtu i ponudio mu kartu za jug, pa nek tamo navija.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo


    Ne postajemo mimoze, nego branimo dostojanstvo na svakodnevno tovarsko medijsko izdrkavanje, pretjerano veličanje svojeg i pljuvanje našeg.
    Ovaj konkretni slučaj u cijeloj priči nije posebno bitan, ali negdje se mora podvući crta i reći da je bilo dosta.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja


    Koji kompromis u Sheratonu? Tko je prihvatio da oni dugorocno ostanu u klubu? Jel Deda ili netko nas glasao za to?

    Napravljeno je sve sto se trebalo da se izbori novi Statut, raspisu izbori i sad napokon imamo sansu potjerati ih van, malo po malo, jednog po jednog. To nije kompromis.

    Kaj bi ti tocno napravio u Sheratonu? Rekao im da svi istupe iz kluba jer mi tako hocemo? :rofl:

    Isto tako, zanima me tko je od svih ovih pametnjakovica sada bio barem jednom na istoku dok je 99% Dinamovaca bilo briga za klub?
    A sada si dajete za pravo spocitavat da netko krade po bengama i izjednacavate to s Lovrenovim milijunima, nazivate komprimisom nesto sto nije kompromis i dali bi guzice za novu titulu. Doista ne zasluzujemo bolje od Barisica i Peras
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja


    Kompromis bi bio da smo mi prihvatili da oni ostaju u klubu, a mi dobivamo nesto zauzvrat, zar ne?
    Nitko od tih ljudi koji su izborili izbore ne zeli ih u klubu, kao niti Lovrena.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja


    Ma tko je prihvatio Barisica i Peras?? Izborili smo izbore, sastavili maksimalno ozbiljnu listu, doveli odlcnog kandidata za novog predsjednika i nadamo se najboljem.. kaj smo jos mogli? Prebit Barisica ispred kuce i natjerat ga da odstupi? Kojim smo cinom mogli vama dati do znanja da se ne prihvaca vladajuca struktura?

    Vi ovdje pisete kao da ta borba traje od jucer i da su nam izbori pali s neba.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja


    Pa tko je rekao da Mirko moze? Tko je prihvatio da on ostane u klubu svojom voljom?
    Bolje od ovog statuta se nije moglo izboriti, ali radi se sve sto je u nasoj moci da vise me bude predsjednik. Pa ne mozemo puknuti prstima i da sve preko noci istjeramo iz kluba :rofl:



    Da naravno, nevini micek, on nikaj ne zna, utrpali su mu lovu u dzep da nije ni znao. Isto kao i za porez u Spanjolskoj. To s vracanjem love je bio sarkazam, vidim da nisi shvatio :)
    Da stvarno vrate lovu u klub, isprali bi obraz do mjere da ih vise ne mrzim, ali i dalje nemaju sto raditi u klubu.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja


    U doglednom vremenu potjerao sve koji su sudjelovali u pljacki kluba. Ispod te crte ne bih isao. A pogotovo nebi davao nekom tko je sudjelovao u pljacki da se vrati u klub. Moze ako vrati ukradene milijune :)
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja


    ‘Navijaci’ nisu spremni, kao sto je Papa napisao prije par stranica - simpatizeri Dinama ni ne zasluzuju bolje od ovog stanja.

    Hvala Bogu, ovu borbu nisu iznijeli simpatizeri, inace nikada nebi ni imali izbore. A oni koji su borbu iznijeli ce bome imati pravo glasa oko ovakvih stvari u buducnosti.

    Tko je jamio, jamio.. prihvatimo sve objerucke nazad u klub, ukljucujuci zdravka :vomit: fun, radije bih 2.HNL
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja


    Ti ga vidim toliko stujes da si uzeo nick s njegovim imenom. Dalje od toga s tobom vise nema ni smisla pricati. Nek se nosi i on i njegova igracka kvaliteta i svi ti silni milijuni, bolje da igramo 2.HNL i imamo skroz cist i posten klub.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Lijepo je za vidjeti da na ovoj temi prevladavaju ljudi s idealima koji nisu zaboravili svo zlo koje su nam nanijeli modrici, lovreni i slicni koji su drzali ljestve kiminalcu. Godine koje smo proveli u ovoj borbi za posten klub se nikad ne smiju odbacitj i zaboraviti, do zadnjeg milimetra. A lovren je tu odradio puno vise od milimetra..
  • Kladionica
    Mislim da je hendikep svakako bolja opcija ovdje, s vise valuea.. i slazem se s okladom nacelno. Da je Betis kompletan rekao bih top par, ali i ovako je dobro to
  • UECL - 1/16 - R.Betis vs Dinamo Zagreb - 15.02.2024. - 21:00h - Benito Villamarín - Sevilla


    Nije problem lupiti glupost, nego uz to tvoja razina bahatosti na svim temama prema raznim forumasima. Gadljivo je za citati vise
  • UECL - 1/16 - R.Betis vs Dinamo Zagreb - 15.02.2024. - 21:00h - Benito Villamarín - Sevilla
    Anderson uvijek sve zna.. dok se ne ispostavi da lupeta gluposti :rofl:
  • 1.HNL 2023./2024.


    Ovo je vec valjda deseta utakmica zaredom gdje ima poslije izjavu za pamcenje :rofl:
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Zasto se nervirate zbog ove izjave? Pa ovakav autogol je veliki plus za nas :cool: