Ljudi ,nemogu svima stici pojedinacno odgovoriti u inbox , kakav crni Bilbija , Kujtim Shalla se Šali samo , Bilbija ne dolazi u Dinamo:rofl: sreca pa nisu objavili na pirtalima vec :rofl:
ja bi rekao nakon svega vidjenog ,da je meni najblizi modernoj 6ici nas Ljubicic,decko moze trcati do nesvjestica, njemacka skola. Presjeca lopte , soda ,nista spektakularno , a ima i brzinu . Meni najblizi je on jednoj dobroj sestici
Ljudi moji , danas ne spavam par Dana vec pa Sam sinoc bio jedan od onih koji je brat @Pagginispomenuo ,zaspao nekako i sve promasio. Jutros i meni Zvone popravio dan,mjesec,godinu. I svi vasi komentari,boze koliko pozitivne. Svaka cast ekipa:heart: uz kavicu i rakija i sad odoh sretan na posao . Loza Voza