• Ivan Nevistić #33
    Meni je nevjerovatno da imaš tri golmana ,i nikad goru jedinicu u povijesti, radiš neke glupe izmjene ,rotacije znaju i mala djeca da umjesto beka ulazi nek,umjesto napadača ti ulazi napadač. Da je Neva majstor koji skida sve ,koji nam je donjeo titulu ja bi insistirao da se da koja minuta i rezervama . Ali ti imaš rupu na golu koja te djelimično koštala i titule a i sad smo na dobrom putu , tebi ne pada na pamet zamjeniti golmana . I onda se čudio što je atmosfera loša . Pa kad mi to vidimo kako onda igrači da ne vide. Jebote ubijaš se cijelu tekmu ko svinja ,uklizavaš ,bacaš na glavu a znaš da će ti protivnik zabit iz jednog udarca na gol. I tako iz kola u kolo. Imamo možda najgoreg golmana u ligi. A trener to ne vidi. Treba Filipoviću dati duplu plaću jer još nije nogom otvorio vrata te iste svlačionice i ispljuskao kovu jer to što mu lik radi je bezobrazno i gadljivo
  • Ivan Nevistić #33
    on je tu loptu morao pokupiti. Čak je izgledalo kao da McKenna i očekivao da će Neva pokupiti
  • Trener - Mario Kovačević
    Ja se opet nadam da će ostati pri svom a ne da mjenja kao sebe Kovačević. Glupo je da se mjenja i da sad postaje neko drugi ,ako ga je ovo do sad dovelo da bude trener Dinama i da mu se da ugovor ako je istina na 3 godine što mi je suludo. Sad da se mjenjaš ,glumiš čvrstu ruku nakon što su se igrači povezali, rekli si u facu šta imaju, izmirili i kreću naprijed svi ko jedan. Da pokažu od čega su . A da je Bobanu trebala čvrsta ruka za trenera mislim da bi Kovačević bio zadnji čovjek na koga bi pomislio. Nama treba dobra atmosfera ,više team buildinga . Kad se sjetim kad je Neno odveo igrače u fabriku ,da vide kako ljudi rade i za koju plaću. Kovačević treba nastaviti kako je i počeo iako se ne slažem i mislim što mislim ali mora ići svojim putem pa dokle ga to dovede. Ili pobjednik ili pokojnik. I njemu treba tri pobjede povezati i to je to
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Dobro jutro svima,pročitao intervju,pogledao sve i mislim da se dobro spremio nas Boban. Odgovori svi na svom mjestu bez da ponovno moraš postavljati pitanja. Na osnovu toga ,te neke ideje koju je donjeo sa sobom o podršci treneru,igračina ,sve za dobro kluba on se toga i drži . Ne mjenja stav ,i djeluje ni jebeno smireno. Ja se neću i nemiran složiti u svemu i po pitanju trenera neću nikad koliko sam to puta već ponovio. Ali sam danas puno mirniji nego jučer moram priznati. Više ne sumnjam da će djelovati ukoliko se neke stvari ne budu promijenile. E sad hoceli to biti na vrijeme,opet vrijeme će pokazati. Nadamo se najboljem. Sad čekam taj člansku dan ,vas kolege moje ,i referat kad dodje vrijeme . Ma nema bolje struke od zone :heart:
  • Zvonimir Boban
    ovo je najmudrija danas , nema druge,slagali se ili ne. Jer promjeniti se ništa neće svakako. Ukoliko ne bude bolje mjenja će se definitivno
  • Zvonimir Boban
    Ja se NIKAD neću složiti sa Bobanom da je Kačevoć.trener za Dinamo,nisam ni na početku a pogotovo nakon skoro pola godine . Nikad nisam vidio trenera bilo koje momčadi da se onako gubi kad je momčad u zaostatku. Ali neću mu samo mane nabijati na nos ,a ima ih jako puno. Pokazao se kao najveći ziheraš a doveli su ga kao promoters mlađih igrača i da mu je førte odnos sa momčadi. Ma ništa,nula bodova. Taman da osvoji prvenstvo i dalje bi tvrdio isto. Ali nikad neću navijati da izgubimo,nikad protiv sebe i Dinama . Neka od sad dobijemo sve ,osvojimo prvenstvo i uđemo u ligu prvaka . Sve za dobro Dinama . A ne mora mi želju ispunjavati Boban ni za trenera ni za igrače. Samo neka vodi ovaj brod svim srcem ali i pameti. Ljubav je tu,ne sumnjam.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Golman kojeg bi ja doveo iz danske lige , ne neko nemoguće rješenje. Stabilan, hladan kao špricer,iskusan , a odličan u igri nogom
    https://www.transfermarkt.com/andreas-hansen/profil/spieler/162101
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Sve je jasno osim da su potpisali kovu na 3 godine , ja sam ubjedjen da su oni mislili da se radilo o Pepu Guardioli på se zeznuli . Ima čovjek duži ugovor nego Hoxha jbt ,wtf:rofl:
  • Trener - Mario Kovačević
    Na novom stadionu se gradi produžena klupa za rezervne igrače gdje će biti jedna manja kapima sa zatvorenim vratima i na njih jedna rupa da se kova može sakriti u nju kad mu bude teško ,i da može provirivati sa vremena na vrijeme . U nju će biti ugradjen i aircondition kako sam čuo
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    buraz nisam imao potrebu ni zarez dodati , u sridu. Kao da sam ja napisao . A ti puno bolje kratko i jasno , ja bi vatru digao vjerojatno koliko sam lud od nedjelje
  • Scott McKenna #26
    iđprotuv Istre je njegov drugi gol ,lopta ga preletila odnosno samo je gledao ,dočeka i Kujtim svojih 5 min :rofl: zezam se ,pa nervoza se uvukla i u našu obranu što zbog igre,love a mislim najviše zbog Nevistića . Pa i Domingues protiv Istre dade čovj ku loptu u kontru sa dva metra. Odjednom naši najbolji igrači zaboravili igrati. Ali ispraviti će to Kova ,sad je dobio dozvolu da zagalami na igrače
  • Trener - Mario Kovačević
    Jedino pametno što mogu reći na ovu temu a da nekog ne uvredom je dobro jutro svima . I da nisam zadovoljan Bobanovim poklonom za Božić i Kovom kako zamišljeno sjedi ispod bora
  • Cardoso Varela #23
    Meni je mali jedna od rijetkih svjetlo točki Kovinih mandata . Drzak,prodoran , mislim da krene od početka bilođbi dobro i za njega a i da se lisica prestane patiti . Sa obzirom koliko je on dobio prilika u odnosu na druge igrače lisica je zakazao, čak sad bi dao malome da počinje kad odmaraš bakrara