ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 7.kolo - Šibenik - Dinamo Zagreb - 28.08.2022. - 18.30h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    Dosadni ste sa tim kukanjem vezano za teren. Uzasno mi je zao Boška, ali postali smo ko tovari u nekim stvarima.
    Igrali smo po katastrofalnim terenima, i sam Maksimir je nekad bio u lošem stanju.
    Takoder ona umjetna trava nedavno u Norveškoj je najpogodnija za ozljede pa nije bilo ovakvih komentara.
  • Bivši Igrači & Treneri
    S obzirom na konkurenciju u reprezentaciji, ako Jakic dobro odigra na desnom beku mogao bi to i Dalic primjenit.
  • Transferi - rasprave
    ↪IceMan
    stavi dečke na svoju poziciju i gledaj kako nas trpaju ? Pa svako krilo nasih protivnika ce od 10 puta 8 puta proci Bočkaja/Štefulja/Ljubicica. Ako uprava ne dovede nikoga nakon sta trener momcadi javno izjavi da nemamo beka onda nam se crno piše.
  • DINAMO PREDICTOR | Sibenik - Dinamo (HNL, sedmo kolo)
    Šibenik - Dinamo 1:2, Baturina
  • Loša organizacija ulaska na stadion
    ↪NORTE

    Sjever dolje trenutno ima 2 ulaza, svaki od njih ima po 3 čitač sa svake strane. Međutim od ukupnih 12 čitača karata nama radi trenutno 6.Nažalost i tih 6 ide jako sporo jer redarska sluzba trenutno pregledava vrlo detaljno sve djelove tijela i to ide dosta sporo. Protiv Ludogoretsa i Osijeka na ulazu na kojem sam bio od 3 čitača 1 nije radio. Sramotno da klub nemoze osposobit sve ulaze i povecati broj redara iako stvarno tamo vise ni nema mjesta za njih dodatno. Sve u svemu uprava kluba se i dalje vodi onom starom politikom, a to je da nas žele sto manje na tribini. Nadam se prije svega radi novih generacija navijača i male djece da ce to sto prije rješit.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Prva utakmica doma protiv red bulla, sasječ im krila i onda invazija u Milano di bi se mogao neki bod izvuc. Po meni idealan raspored jer onda imamo Milan zadnje kolo na Maksimiru gdje vjerujem da je sve moguce.
  • Ante Čačić
    ↪ZGBhoy
    je, to se bas primjetilo izmedu 45 i 90 minute…
  • Transferi - rasprave
    ↪miro
    kakav igrač, 16km pretrčao, solidno pokrio poziciju stopera. Vjerujem da bi bio pojacanje pogotovo sad kad cemo se ostatak europskih utakmicu vecinu branit.

    Edit: Saltnes je igrač koji me odusevio danas.
  • DINAMO PREDICTOR | Dinamo - Bodo/Glimt (UEFA, Play Off Lige prvaka)
    Dinamo - Bodo, 3:1 Petkovic
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    Kaj nije da cigani ulaze u 3 pot. jer smo mi kiksali ?
    Ne kuzim sad to, jucer u 3 potu danas u europskoj ligi.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪NORTE
    lokomotiva kiks ?
  • Transferi - rasprave
    ↪IstinaZaDinamo
    samo s ovim si kompetentniji od nase scout službe :grin:
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Captain America
    nama na sjeveru zatvore 2/6 čitača, a vama jos i skeniraju :sweat:
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Captain America
    Neznam samo kome buš pokazal. Kad imamo staromodni sustav di moras prolazit kroz ona sranja i gurnut ulaznicu.
  • 1.HNL 2022./2023.
    ↪blackbully

    Neznam od kud su neki vadili brojku od 8000 za nas, i 23000 za tovare.
Home » Str1nger Bell
More Comments

Str1nger Bell

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo