ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 2.kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 29.07.2023. - 21.00h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    ↪Kaktus Car
    Netko je spomenuo već Koper, znamo kako je to izgledalo. Astana nam je puno važnija utakmica jer nema popravka. Što se tiče lige ima još dosta bodova u igri.
  • 1.HNL - 2.kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 29.07.2023. - 21.00h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    Na astanu treba ići sa najačim sastavom, pa protiv gorice odmarati ako treba.
  • Transferi - rasprave
    Smiješno mi je bilo kad je kaneko tražio penal. Mora naučiti da u hnlu mora biti start za zatvor da nama sude penal.
  • 1.HNL - 2.kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 29.07.2023. - 21.00h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    Emreli se vratio kao novi čovjek sa posudbe. Bit će nešto od njega.
  • Ulaznice - aktualno
    Ove cijene su mi ok.
  • Transferi - rasprave
    Svaka čast ako dovedu Vidovića, ja ga ni u manageru nisam mogao dovesti u dinamo.
  • Transferi - rasprave
    ↪Krizy
    Nadam se da neće nakon prve njegove greške vratiti Ljubičića na tu poziciju.
  • Transferi - rasprave
    ↪Kujtim Shalla
    https://www.fck.dk/en/news/financial-statements-2018
    Ovdje piše da su im prihodi za 2018.g bili 780mil kruna što je oko 104 mil eura. Osim ako nisu propali zbg covida mislim da im je budget bliže ovih 80-90 mil.
  • Transferi - rasprave
    ↪CastAway1986
    Ne znam jel istina to za njihov budžet ali pročitao sam to prije koji dan.
  • Transferi - rasprave
    ↪CastAway1986
    Oni imaju budžet 80-90 mil tako da mogu više platiti.
  • Najpodcjenjeniji igrači Dinama u povijesti
    Ja Rahmanija i danas podcjenjujem. Pogledao sam jednu utakmicu Napolija i baš je on bio krivac za gol. Možda igra u prvaku Italije i vrijedi desetke miliona ali meni i dalje djeluje kao panj.
  • Transferi - rasprave
    Žao mi je Bočkaja, baš mi je drag igrač. Onaj slobodnjak protiv Salzburga kada je cijeli stadion skandirao Pero Pero. Šteta što nije ušlo.
  • Transferi - rasprave
    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-odbio-18-milijuna-eura-za-sutala/2482719.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d
    ne vjerujem baš indexu ali ovo već izgleda bliže traženoj cijeni
  • Glavni razlog slabe posjete
    ↪AC1593
    Za mene nema pravog navijača ili gledatelja. Tko god voli dinamo je pravi navijač za mene. Poznajem dosta ljudi koji prate svaku vijest vezano za dinamo, gledaju svaku tekmu na televiziji ali nemaju kulturu odlaska na stadion. Uprava bi trebala poraditi na tome da iskoristi potencijal i privuče ih. Povećanje cijene nije potez u pravom smjeru.
  • Glavni razlog slabe posjete
    Mislio sam da će se ove sezone nastaviti povećanje posjete, šteta što je uprava to upropastila sa povećanjem cijena.
Home » dumitrumitu
More Comments

dumitrumitu

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo