ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2026./2027.
    Prosječan član Hajduk Business Networka
    sXWeTSr.jpeg
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪Dendle71
    Pa da ali ljudi će si upropastiti život alkoholom pa se nitko ne zgraža da nam je ožujsko sponzor ili da je npr kraš kriv za pretilost.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ja ne razumijem što je sporno s kladionicama. Kladim se od osnovne škole i kladionica mi je uvjek bila samo izvor zabave. Ljudi prikazuju kao da je to nekakvo zlo. Neki ljudi će si s tim upropastiti život ali mogu i sa mnogim drugim stvarima.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Kakve institucije? Nedavno je dobio licencu za svoju kriptomjenjačnicu u Hrvatskoj. Vjerovatno mu je uvjet za dobivanje licence bilo ovo ulaganje. Slično kao Gazprom u Srbiji.
  • Transferi - rasprave
    https://ghanasportsonline.com/medeama-wonderkid-fuzy-taylor-invited-by-english-side-crystal-palace-for-a-trial/
    Ovdje pišu da ga Crystal palace zvao na probu, a bio je ranije već u Göztepeu na probi. Možda ga je Mance preporučio.
  • Stadion Maksimir
    ↪Sajla
    Koliko znam, oni u Hrvatskoj surađuju sa Sirrahom koji su projektirali Pampas i Kranjču. Ne bih se iznenadio da zajednički sudjeluju na natječaju za Maksimir.
  • Tribine
    ↪Hnlovac
    S tim da švabe plaćaju članstvo i do 100e. Kod portugalaca je oko 12-16 za odrasle i oko 4e za klince.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪Renato
    svaka čast na fotkama, jedino šteta što se ne vidi s čim zatvaraju krov sa donje strane na sjeveru 4xUKB6b.jpeg
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪gledatelj
    I ja čekam fotke, čini mi se da su počeli zatvarati krovnu konstrukciju sa donje strane na sjevernoj tribini. Baš me zanima kako to izgleda iz bliza.
  • KK Cibona
    heja heja cibosi
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Čak je i Soldi skočila vrijednost.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Dobar je komentar: "Raketa koju možeš koristiti samo do velike gospe"
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    ↪deki87
    Bila je takva ista animacija i za nas kada smo osvojili.
  • Grad Zagreb
    ↪KtcGoat
    Normalan dan u Dubravi.
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Osiguranje je čak izgledalo dobro na današnjoj utakmici
    EOnYZfX.jpeg
Home » dumitrumitu
More Comments

dumitrumitu

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo