• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kao što je činjenica da to nije nikakva iznimka jer je Francuska odbacila Benzemu koju je vrhunski igrač, ali im se nije uklapao u reprezentacijuMali dioničar

    Beznema je odbačen zbog posljedica slučaja Valbuena i dok je Deschamp izbornik vjerojatno više nikada neće igrati za Francusku.
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    Možda bi bio dobar kao backup u slučaju da se netko od prvotimaca ozljedibbbjura

    Ne, ne bi. KTC, Danac, Gvardiol, Perić, Šutalo - imamo 5 stopera koji su svi kvalitetniji od Solde. Čak i da se ozljedi jedan od njih opet smo solidno pokriveni na toj poziciji.
  • ZonaDinamo.com na društvenim mrežama!
    Btw. pitanje za vas koji vodite YouTube kanal. Jeste imali strikeove?Dragon1Warrior123

    Jedan u trajanju od 3 mjeseca. Istekao je bez problema, ali nije se radilo o nogometu.

    Znaš da mi je on prvi na pamet pao, ima vjerujem tu caka između njega,njego TV kuće i same uprave kluba. Nemoguće da da netko od njih nema barem "malo" umiješanih prstiju u tome.Navijač Dinama

    Objašnjeno već. Nema potrebe da se rade teorije zavjere tamo di ih nema.

    Danas nema, jebigaKwedi

    Jesi siguran da nisu i tebe ukinuli?
  • ZonaDinamo.com na društvenim mrežama!
    iskreno, nemam pojma. Trebalo bi provjeriti.
  • ZonaDinamo.com na društvenim mrežama!
    ma u sve je uloženo hrpa truda, ništa više u YouTube-u nego u Instagram i ostale stranice. Možda s vremenom iskrsne neko novo rješenje.
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    nisam neka moralna vertikala, ali goni to. Baš je u nekim djelovima gnjusan i odvratan.
  • ZonaDinamo.com na društvenim mrežama!
    Arena i UEFA su nas mogli skinuti. Videi koje je Eduardo postavljao su znali biti micani s youtubea po nekoliko puta dok on nije izrezao svaki sporni detalj, logo i slicne pizdarije.Infinity

    Arena nas je skinula s YouTube-a. Nisam ništa detaljnije gledao, budem kad nabavim novi laptop, ali čini mi se da je sve 'ručno' reportano YouTube-u. S druge strane UEFA-in sadržaj se pomoću odredjenih algoritama prepoznaje gotovo instant i sporni video se uklanja u roku odmah. Ali, ti algoritmi se s odredjenim cakama mogu zaobići dok ljudski faktor, što je slučaj s Arenom, ne možeš preveslati na taj način.

    Ja najprije vjerujem da nas je UEFA skinula, a to je za instagram cak i jasno, jer je bio sporan video Gojaka protiv Rosenborga.Infinity

    Ako je to sporni video onda je sve jasno.

    Arena je riješila YouTube, UEFA je riješila Instagram. Ostali su nam Facebook, Twitter i GIPHY.
  • ZonaDinamo.com na društvenim mrežama!
    Razmišljam koji bi interes bio Areni koja je nositelj TV prava da se izbrišu te snimkeSAS1987

    To je njihovo legitimno pravo. Oni su iskrcali lovu za TV prava i imaju svako pravo ukloniti sadržaj svakog kanala za koji smatraju da potencijalno koristi njihov sadržaj u odredjene svrhe za koje oni nisu dali dopuštenje. Nemam nikakav problem s tim već s tajmingom i toliko dugim vremenskim periodom u kojem nije bilo nikakvih problema, a kamoli upozorenja s njihove ili bilo koje druge ili treće strane. Moglo se to riješiti na način da se uklone samo kompilacije koje podliježu njihovim pravima, a ne cijeli kanal s videima koji imaju po 150k, 75k pregleda i sl., a veze nemaju s njima. Tako radi UEFA. Poloźi copyright na odredjeni video, ne uklone cijeli kanal.

    Možda je neko iz GNK stvarno toliko bijesan na Zonu zbog naših komentara da se je htio osjetiti (kao što se je prije koji tjedan osjetio nad navijačima na ulazu na sjever). Ako to je stvarno tako onda mogu svi forumaši biti ponosni jer toliko frustriramo onu gamad iz uprave da radi takve očajničke poteze.SAS1987

    Ovo bi tek bio debilizam. Promovirali smo 'njihove' igrače. Livaković, Petković, Olmo, euro kompilacije, top golovi godine imali su brojke koje debelo šiju sluźbeni kanal i gluposti koje se tamo objavljuju. Ti videi su čisti pokazatelj što ljude zanima. Ako su takve brojke bile na našem kanalu, onda bi na službenom bile višestruko veće. Iskreno mislim da klub boli ona stvar za nas da bi radili takve stvari. Onda bi to bili napadi na forum koji je pun kritika na njihov rad, a YouTube bi po nekom mom skromnom mišljenju tu bio na zadnjem mjestu.
  • ZonaDinamo.com na društvenim mrežama!
    Nadam se da su snimke ostale na nekom hard drive...SAS1987

    Ne sve, ali nešto je. Ali, što vrijedi kad ih nema smisla vraćati na YouTube.
  • Ostali Sportovi
    SLUŽBENO - Hrvatska će biti domaćin jedne od utrka Svjetskog reli prvenstva (WRC) u 2021. godini!
  • ZonaDinamo.com na društvenim mrežama!
    Aki, ja plačem ali doslovno. Ubio bi nekogdeda

    Možda ću zvučati kao drama queen, ali kad sam shvatio mislim da me probio znoj. Čak nismo ni monetizirali kanal. Ni lipu nismo uzeli. Trenutno sam baš ljut ko pas.
  • ZonaDinamo.com na društvenim mrežama!
    NAŽALOST - YouTube kanal ZonaDinamo uklonjen je s YouTube-a!

    • godina i pol rada te sati i sati uloženog truda i vremena
    • 70+ video kompilacija
    • više od 2.000 pretplatnika
    • 600.000+ tisuća pregleda

    SVE JE OTIŠLO U K****!

    ArenaSport se nakon toliko vremena odlučila položiti copyright na video materijal. Prijavili su kanal za gotovo svaki video i kanal je 'ukinut'.

    Užasno mi je žao! Da je bar sve uklonjeno na samom početku, a ne nakon ovoliko vremena, bilo bi lakše za podnijeti. :fear:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    prodali su golmana u Chelsea za više od 20M€, ali su već i kupili trojicu igrača za 10, 12 i 15M€. Prošle sezone su kupili Raphinu za 20+M€ i još jednog od 15. Ušli su u Ligu Prvaka, očito imaju love.
  • Transferi - rasprave
    jer što se ovome ima dodati..Neki tip sa Zapada

    Kompilacija njegovih golova :smile: Radio sam je paralelno s nekim drugim stvarima, bila je pri završetku, ali nažalost oprema je zakazala :worry:

    Čim nabavim novi laptop potrudim se da završim Gojaka :up: