• deda
    28k
    Boysi istok, gosti sjeverozapad. Točka.
  • Common Sense
    510
    Nema pristupa stadionu osim s južne strane. Sa zapadne strane nema pristupa, a sjeveno i istočno je situacija kako sam napisao. Jedini ulaz stadionu može biti kako je i danas riješeno. Policija sasvim sigurno neće dozvoljavati pristup gostujućim navijačima na tom južnom ulazu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    onda je dobra ideja 1/3 do zapada box + 2/3 u slobodnu prodaju S mrežamaDrawTube

    Domaca tribina prekrivena mrezama? Opet briljiras sa prijedlozima :sweat:

    Btw. za one koji konstantno propitkuju dostatnost tribine za BBB. Kaj je istok od 4000 mjesta prevelika tribina za BBB? 3500-4000 ima BBB na derbijima i europskima + oni koji izvise pa ostanu doma il uzmu za druge tribine. Uostalom ne treba svako imat 20 godina i obrijanu glavu da bi navijao, pogledajte ultras tribine po Europi. Tribina do terena u stalnom kadru kamere (istocna) ce bit dodatan poguranac za ekspanziju grupe.
  • Common Sense
    510
    To zemljište po kojem si crtao nije vlasništvo HNK nego bivše vlasništvo firme Taxi Remont (Petrač) koje je on nedavno prodao investitorskoj firmi (PHI doo) koja će tu graditi poslovno-stambeni kompleks. Na zemljištu nema upisa prava puta prema stadionu niti će investitor/vlasnik dozvoliti pristup navijačima s te strane.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Dvije su zk čestice 'naslonjene' na buduću sjevernu trbinu, jedna je u vlasništvu HNK, a druga u vlasništu PIH d.o.o.
  • DrawTube
    3k
    dobro više tipfeler je, naravno da sam mislio da se mreže samo stave na jednom dijelu da se ogradi kavez. Naravno da mreže neće biti na drugom dijelu tribine

    Nepotreban ovaj dio komentara
  • NKDZ86
    301
    Još nisu ni bageri došli, vi već birate tribine. Lijepo je sanjati, dok ne bude gotovo, ne vjerujem. Ko Toma.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Najgluplji prijedlog ikada igdje.

    A sta cemo sa tekmama kada nema gostujucih navijaca ili dolaze "nerizicni" (sto domaci sto europski)? Da nam box dijeli tribinu na 2 dijela? Ili mozda mislis zrtvovat tu tribinu da na njoj nikada ne budu Dinamovi navijaci.
    NitkoBitan

    Nije, već sam objavljivao ovdje - najlogičnije je da box bude na sredini ili na zapadnom dijelu. Kad nema gostujućih navijača box je potpuno funkcionalan za domaće navijače, a kad su neki manje rizični (praktično svi osim tovara i eventualno Armade) box se normalno može puniti domaćima do ograde. Evo Osijek je za tekmu s nama prodavao domaćima mjesta odmah do samog boxa s našima, bez policije, samo nekoliko zaštitara s domaće strane.
  • mali M
    3.5k
    pa kaj nismo već 15 put rastumačili da je zapadni dio sjevera najlogičnije i najmanje rizično riješenje. Od ostatka napravit obiteljsku tribinu. Idealno bi bilo i riješiti prilaz iz Adžijine za taj dio i bok. Jug je prerizičan jer bi ulaz bio sa Kranjče, a tam bi bilo sve puno naših navijača. Jedini zdravi zaključak je zapadni dio sjevera.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pretpostavljam da ce gostujuca tribina bit juzna jer bi bio kaos da ona bude sjeverna.NitkoBitan

    Zbunio sam se, obrnuto sam mislio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.