Comments

  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    sumnjam za Livaju isto i neke velike pare..miskim ne znam sta su njima veliki novci,ali i on ima 30 banki i povratnik je u HNL sumnjam da ce na njemu imati neki ludi transfer...a i karakter mu nije bas svjetski,gdje god je bio bar jednu suspenziju imao zbog već nekog razloga...misle na njemu uzeti 5 6 7 miliona eura valjda...ne znam, sumnjam
  • Transferi - rasprave
    https://www.transfermarkt.com/daizen-maeda/profil/spieler/420931 Japan...36 tekmi 23 gola,3 asista,navodno je i želja Celtica...ako je Colak sve iznad milijun eura bolje ovog,ili ovako nekog
  • NISMO ISTI!!!
    vryu9fdljey7siyw.jpg
    Ovdje se neki čude temi,neki dan cijela Kranjča na kraju pjeva Mrzim Dinamo,sprsko ime to...uzivajte ! Sto se tice posjete na stadionu...do novog stadiona po meni nista od tog...Dinamo ze u ZG mora nametati kao trend u svim segmentima,zg nije sredina u kojoj se zivi na parolama,kao 45a...prevelika dominacija kluba (loša liga),20 g mucki oko kluba,infrastruktura iz ne znam kojeg stoljeca...ne opravdavam ne dolazak ljudi,ali slika oko dinama je izvrnuta skroz vec 20 i vise godina...ajde sto nema ljudi na stadionu,nego nema tribina jbt,pozatvarane...a kako ce sve ici sa Tomasevicem to me strah.
  • Damir Krznar
    jucer u 80j sam ugasio nisam mogao vise to gledati...nisam htio nista citati vise...tek jutros sam vidio da je Krznar gotov...ovo se nadam šala neka? Pa radije bi Bišćana osobno...gdje god je bio super posao radio
  • NISMO ISTI!!!
    rwhblwgbb619fv7w.jpg
    Bit ce u nedjelju bahati,sad su se u kranjči osokolili i na terenu i na tribini,ocekujem vec preko tjedna pokusaj nekog slikanja i akcije...stižu obožavatelji osloboditelja sa Visa,djeca JNA oficira