Apeliram na zle ljude da imaju barem malo milosti i ljudskosti, da konačno spuste pištolje iznad glava pojedinih forumaša koji su prisiljeni pisati i čitati komentare na Mamićevoj Zoni. Hvala.
Igra otkad je Davies tu, Alaba je 70% utakmica za Bayern odigrao na lijevom beku, isto tako je alternativa ako zatreba, kao što je i Hernandez kojeg isto više vide kao stopera, nego lijevog beka. Kad ostanu bez Alabe gube polivalentnog igrača koji može igrati vrhunski dvije pozicije, osjeti se potreba da potraže dodatnu alternativu Daviesu.