Comments

  • Transferi - rasprave
    Opet Vesna Zmijanac. Ako me dobro pamcenje sluzi netko od forumasa je zbog nje popio ban. Bas nas je silovao s njom.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Magarad je svaki prijelazni rok zaintersirana za Moru. Ovaj put se necu sprdati s njima jer nam se ruganje na pocetku sezone kad su bili pred raspadom obilo od glavu. Gledam samo u nase dvoriste i nadam se istinskim pojacanjima.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Ako je zauzeta nije oduzeta.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Kad je već spomenut Zidane, pogledajte samo njegovu trenersku karijeru prije nego je postao trener najjačeg kluba na svijetu koji si može priuštiti koga god poželi.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Na kraju ovog cirkusa koji se danas događao jedino što mogu je poželjeti sreću novom treneru i da sve nas skeptike kupi dobrim rezultatima.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Hoce li se negdje moci pratiti video prijenos presice?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Sretan Vam Božić plava obitelji
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ove žohre islamističke doslovno treba sustavno pobiti ako se želimo spasiti na vrijeme.
  • Grad Zagreb
    i jos ga povremeno isprebijati da niti kruh ne moze zvakati nekoliko dana.
  • Grad Zagreb
    Astro lezbijka < Star fucker
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ja jos uvijek odbijam vjerovati da bez obzira na trenutno stanje mi necemo biti prvaci iako se bojim da ipak necemo uspjeti. Bojim se zbog toga jer je izgledno da ce nam se to dogoditi u prvoj cijeloj sezoni u kojoj nas klub vode nasi izabrani ljudi. Mnogi od vas sa Zone su ugradili velik dio sebe u borbu za nas Dinamo, a vjerujem da je ogromna vecina ostalih prizeljkivala isto tako nas Dinamo. Bojim se jer ne zelim da iz rupa ispuzaju svi oni misevi koji ce svrsavati ako u prvoj sezoni rezultatski podbacimo, nemam snage za njihove orgije kao niti za prosalvu i orgijanje ne daj Boze kamenjarske magaradi. Jasno mi je da ne mozemo biti vjecni prvaci i da ce kad tad to biti netko drugi ali samo neka ne bude ove sezone jer ne znam kako cu to podnijeti. Kad se samo sjetim slavlja u trecem mjesecu, i onda pod istim ljudima nakon par mjeseci da ovako jurimo prema ponoru...
    S obzirom na siruaciju smatram da vise nitko u klubu ne treba dobiti niti jednu pohvalu, niti jedan pljesak dok ne zasluzi, izigrali su nase povjerenje i podrsku ali imaju ga priliku vratiti.
    NEMA PREDAJE!!!
  • Stadion Maksimir
    najblize i najvece je kod Kraša, na križanju Maksimirske i Mandlove. Ako bi tu bio kamp to bi bilo fantastično.
  • Stadion Maksimir
    upravo ovako nešto sam i ja htio pitati. meni se čini da ide u tom smijeru. ono što me jos zanima a pokušavam odgonetnuti je gdje bi to mogao biti novi klupski kamp.
  • Stadion Maksimir
    Priželjkujem pravo plavo pakleno grotlo od stadiona. Cca 30 000, sjever u jednom dijelu, najstrmije dozvoljene tribine i najbolju moguću akustiku. Ulaz na sjever u dnu ili vrhu tribine da se ne narusava cjelovitost, dovoljan broj ugostiteljskih sadrzaja i wc-a, veliki fan shop i muzej primjeren najvećem klubu. To bi bilo to.
  • Shop & Web Shop
    Meni je zalosno i sramotno sto iz Castoreove kolekcije samo ruksak i prvi dres imaju originalni grb. Jad i bijeda od ponude.