Comments

  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Carrera mi je bezvezni ogromni prišivak koji je interesantan zbog nostalgije i retro štiha ali da je lijep, ne. Croatia baterije je interesantan i drag zbog samog imena ali isto ogromni prišivak kao uostalom sve reklame iz tog doba tako da tu ne vidim ljepotu, više nostalgiju.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    meni ova reklama PSK izgleda solidno, a jedina koje se sjećam da nije nagrđivala dres i da je dobro izgledala je bila SIEMENS
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ovo je ok ali nisam tako mislio, naravno nitko ne moze znati sto sam mislio uz moj los opis. Znaci ovako: jos tanja trobojnica, skroz decentna ali tocno ispod grba tako da reklama sponzora zbog nje ne bude postavljena prenisko nego na uobicajenom mjestu
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    jel mozes napraviti isti ovaj ali s trobojnicom preko prsa, ispod grba?
  • YouTube | GIF | Slike | Vicevi | Zabavni Topic
    mozda ona ima nepovoljan razmak medju ocima sto pridonosi iskrivljenju slike pa ga ne vidi onakvim kakav je zaista.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Od ova zadnja 4 ja ne znam koji mi je ruzniji, ako zbog nicega onda zbog toga sto na 3 dresa nije pravi dinamov grb, pod pravi smatram da sadrzava sve boje od kojih se inace sastoji
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Prizeljkujem ovakve dresove, jesu kataloski ali su po mom ukusu prs9frywla10hrpo.jpg
  • NISMO ISTI!!!
    Apeliram da ubuduce ovdje na Zoni, a i gdje god je to moguce splitski stadion nazivamo jedinim pravim i originalnim imenom-Stadion Tito
  • Transferi - rasprave
    Jedino ako nam treba netko vodu nosit, ali pretpostavljam da mu je plaća prevelika za tak nešMlađi referent

    Nosit cu ja vodu za pola njegove place
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    da ne bi bilo diskriminacije trebali bi usvojiti jedan zajednicki naziv- NAKAZE
  • 1.HNL 2022./2023.
    Jebes deklariranje, sto to nije pokazao na nacin da ne ode u magarece stado
  • Nogometni dresovi
    Zanimljiva ideja, ruzna izvedba
  • Bivši Igrači & Treneri
    Index- "Dinamo malo duže traje, i to u kontinuitetu. Europa, Liga prvaka, transferi igrača istaknuli su ga na poziciju broj jedan. Zvezda se sada vratila, nadam se da će trajati dugo, dugo… Naravno, uz pune tribine", zaključio je Prosinečki.

    Gadi mi se svaka njegova izjava u kojoj pokazuje ljubav prema ciganima, jasno mi je da je s njima postigao najveci uspjeh i da je to njegov klub ali jednostavno mi se gadi