Ulaznice - aktualno Vi moderatori isto morate skužit da ovdje ima hrpa ljudi koji su bijesni i isfrustrirani jer su stajali u redu satima na hladnoći i izvisili za karte (i sve to u saznanju da je klub to mogao spriječiti da je napisao koliko se karata prodaje na karatani) — Simpatizer
Nitko, barem tako vjerujem, nije pokušao umanjiti frustraciju koju su ti ljudi osjetili i osjećaju. Vjerujem kako nikome od nas nije palo na pamet umanjiti nečiju žrtvu koju je podnio da bi došao do ulaznice.
I mislim da oko toga ne bi trebalo biti rasprave.
Međutim, frustracija je krivo kanalizirana. Kanalizirana je prema ljudima koji su prije svega se potrudili doći do odgovora baš zato što suosjećaju s navijačkim pukom.