Ključno je pitanje ako si ti njega primijetio da li je i on tebe? Jel tu kaj bilo ili je ovo samo tvoj ljubomorni ispad zato kaj on nije tebe primijetio? Ipak si dao više detalja metalca nego "curka" što mi govori da ti je on bio u fokusu pažnje.
Oduzet 3 boda i bok... A Livaja je baš ono pička zakuha i nestane... I to mu u hnl prolazi vani je to bilo more crvenih, žutih u karijeri zbog tog ciganjenja ..
Jebiga i onda kad nakon sto tekmi jednu izgubimo češ doć i reć "vidite da sam bio u pravu da će izgubit" nema veze kaj 99 puta nisi u pravu, igrač :rofl:
Kakvi sve biseri dobiju šansu kod nas uvijek mi bude žao kad naši dečki iz škole nemaju pet šest tekmi u nizu da se vidi kakvi su... Mislim da ima neke karakteristike koje su se još mogle izbrusiti a možda me sjećanje drži i ti si u pravu da je zaostao onda u razvoju...
Kule je odavno trebao biti unutra on i Čuže su meni igrači koji su morali dobiti više minuta u d. I to mislim više tekmi za redom ne par minuta u 90+...