Neznam postoji li opcija da se prijave i svi ti profili, stranice koji su za mamica a koriste naše slike sjevera i imena BBB... Zbog obmanjivanja ljudi, dovođenja u zabludu nešto treće...??
Nadam se većem okupljanju podno zapada da se govno stisne svakom mamićevcu... Kako bi Blago Zadro rekao "možeš ući u svako doba, ali dobro razmisli kako češ izaći"...