On mi je najmanje kriv ne drži se on sam tu. Ali kad vidiš da jedan Menalo koji je bar pokazao volju i trud nema mjesta, Tolić koji je igrao za narod, Janković u Rijeci stvarno se zapitaš...
Da objasnim zakaj mi je Juda Vida stari imaš sve kaj možeš u životu sto mladih ljudi trune u tuđini a ti kao igrač koji si mahao tom sjeveru klanjaš se dole i zahvaljuješ Bogu na golu smeće od čovjeka jebo te ugovor i sve budi Hrvat i čovjek glumi virozu bar .
I još mi je gore što par tu vas piše kaj je on kriv samo igra ... nije obična tekma odluči čiji si ... nema tu nogometa više...
A Bišćan stari moj kaj je ovo bilo....????
Majkijev novčanik to je gral zone u rangu svetinje ako to padne zona se gasi :lol: ... Kolega imamo dinamo neugodno sam iznenađen članovima koji nisu upoznati sa Majkijevom hrabrosti.