Jebote nema Biščana a niti Leke a tu se trebalo stvoriti neko kvalitetno trenersko rivalstvo a oba nestala za 60sec... Dobro veli Zekić HNL ubija trenere a podrška sa vrha sa figom u đepu...
Prelama se puno toga svaki trener ima svoje vizije treninga, taktike igrači nisu sigurni jesu ili nisu unutra... Njihov vijek nije dug i moraš kad si već oko dinama pokušati osigurati familiju a nesigurnost oko igranja unosi nervozu što doma što na teren... Promjene u naglom načinu treniranja dovode do sitnih ozljeda... nije isto ako navikneš tijelo da je trening u 17 pa dođe drugi trener stavi u 7... Profi sport jako troši tijelo i odavno više nije zdravo biti profi sportaš.
Za to treba masa , pune tribine pa sjever - zapad a ako je malo ljudi samo će vjerojatno najebat... Gruda je krenula , tko zna kako će završiti to je jedino što se nadam da nam još nemogu uzet .. Glas..
Evo navodno postoji cijepivo za svinjsku kugu piše na indexu ali da nije dovoljno ispitano pa koriste ameri i vijetnam ... Najebem im se svega a ova cijepiva za koronka su ispitina bila pa ste ljude pikali.
Iskreno mi je drago da sjetilo Ultrasa, sve što kvari ugled Plenkiju, Kustiću i ostaloj njonjo bandi koja se boji svoje sjene pa se neće založiti za svoje građane vani ili ostave narodu 500 karti a podobnima sve ostalo treba ih pikat gdje ih najviše svrbi.
Pa ti majstore kreni bahato da zatvaraš ljude a masa težih stvari ide uvjetno... Kao i obično ove godine samo tribina pet plus.... I ta tribina je glas društva pa neka se čuje...
Nemožeš sa šablonskim igračima na bunker ... Zato je tu igrač tipa Tolić , Bogon dan. Jednostavno moraš imati u rosteru driblera koji zaljulja linije kad probije igrača.
A mi smo otpisali sve igrače koji su imali igru sa loptom.