Dinamo II (2014.-2022.) Ni meni iskreno, ok mozemo bit losi al ovoliko da se borimo za opstanak nije mi jasno. Mis da je problem u strucu u drugoj ekipi tj makli Jovicevica, doveli Sedloskog pa ga makli, pa sad Prelec. Puno smjene!
Mozda je vrime za Sloveniju. Tj neku ekipu u prvoj ligi tamo, da se orijentiramo slat igrace u njihovu ligu koja je sve bolja.