Pa Ojedin klub je potvrdio na Twitteru da ostaje kod njih do ljeta. Mislim da je to gotova priča — Baneki
To sigurno nije objavia službeni profil njihov, jer takve objave nema. Izgleda da je stvar u tome šta ovi nisu našli zamjenu još za njega, dok je sve ostalo dogovoreno odavno. Samim time odugovlače sa potpisom.
Sandesh Jhingan Tzv “kralj Indije” napustija Sibenik. Ozljedia se teško na prvom treningu pa je rastanak bija neizbježan. Inace dosa je na preporuku Štimca.
Navodno je trazija dva dana da rješi vjenčanje prije dolaska u ZG. Al kakve su to gluposti, radiš mega transfer u Europu odugovlačiš radi svadbe u matičara u vijećnici. Još bi razumija da je ima salu za 300ljudi, pa ne može odgodit.
Kako se meni čini, mis da je odlucija se bavit nogometom u svojoj glavi konačno! Posudba u sbk mu je možda i spasila karijeru. Ja sam uvjeren da taj dečkom ima šta pokazat u Dinamu i da će vratit kao jedan od glavnih igrača.
Ma kakav Jakolis ljudi moji, šta dalje od Dinama i Sbk! Ovo je sad eksplodira i tko zna kad opet. Ne tribaju nam igrači koji vuku lajne po noćnim klubovima. Tako da usporedbe njege i Ojede je besmislena, i sa bilo kojim drugim igračem. Ukratko dečko se ne ponaša ka profesionalac.
Stadion jednog dana kad osvane sigurno neće bit manji od 30k. Moja želja je da ne bude manji od trenutnog. Možda vas većina smatra da nam ne triba vise od 20-25 al ja mislim da u budućnost će biti veće posjete, jbg vječni sam optimist po tom pitanju.
'Pletikosa Stipe, novi golman HNS ekipe', 'Smeće lopovsko'- To su ti veliki navijači iz st koji imaju neizmjernu ljubav prema svojima legendama. Ovo je samo jedan u nizu novih grafita ispisanih za tehničkog direktora HNS-a.
Hvala na inf. Nez meni se ti Južnoamerički igrači nikako ne sviđaju. Ne sumnjam u njihove nogometne vještine al kroz Dinamo šta je sve prošlo nekolicina je ostavila dobar dojam. Ja nez il mi ne znamo ubost kvalitetnog ka šta to znaju radit klubovi iz Španjolske lige il ih dovoljno ne istrpimo? Ugl skloniji sam našim igračima i europskim pojačanjima a ove friske sezone unazad su nam dale dobar pravac za transfer politiku.