Ma dada..jer jebes pobjedu nad Chelsijem logičnije je igrat “hajdučki” i dobit 4komada. Il izgubit doma, i nadglasat sami sebe na stadionu kojem nema gostujućih navijaca to je fenomen. Toliko su velik klub da im “Drugo lice Dalmacije” nabija komplekse. Ne smiju od straha doc u sbk i slucajno kiksat. Kompleskasi najveći, bolnica od navijaca. Sve izgubili dabogda!
Na danasnji dan je Petko udjelio Slovacima par lekcija u Trnavi. Nadam se da ce ponovit partiju veceras. Skriniar se jos trazi od te utakmice :lol: — Efes Pilsen
Bija sam na toj utakmici zajedno sa 2000 nasih, napravili show na tribini a Petko na terenu, nek ponovi danas samo 50% od te večeri. AJMOOO DINAMOOO NEMA PREEDAJEE!!!