Comments

  • Bivši Igrači & Treneri
    Bivši Dinamov i reprezentativni napadač, Goran Vlaović, o ovoj temi kaže:

    - Ne znam kakav bih odgovor ponudio na upit što će se događati s Dinamom. Nitko to ne može znati. Sve se dogodilo u trenutku kad su igre i rezultati momčadi bili na vrhunskoj razini i ne vjerujem da sve ovo neće poremetiti sportski rezultat, ali i ukupnu klupsku stabilnost. Što će biti s ljudima koji vode klub? Zacijelo će ostati na svojim pozicijama, sve dok ne dođe do nekog obrata i biranja novih ljudi. Ne vidim ni razlog zašto bi klupsko vodstvo sad trebalo otići. Uostalom, otišao je Zoran Mamić, koji je još ranije najavio da će otići bude li presuda postala pravomoćna, to je i učinio. I ne vidim razlog zašto bi sad netko drugi morao otići.
  • Zagrebački izbori 2021.
    2 mjeseca prije izbora.čovjekjogurt

    Godinama tako priča.
  • Što nakon Mamića?
    Baš sam neki dan razmišljao, zamisli da RB uzme pik na Goricuvjeko1701

    Nešto se priča da RB želi uči u Hajduk, zbog talenata, turističkog grada itd. Navodno je jedini problem tradicionalnost Hajduka ali će izgleda postignuti kompromis. Klub će se zvati RB Hajduk a u grbu će im biti crveni tovar :rofl:
  • Zdravko & Zoran Mamić
    naš klub plaća i smještaj u hotelu za suca i njegovu "prijateljicu"Crusades1986

    Za vrijeme kada se je zbog covid krize radila financijska racionalizacija su smanjili plate igračima te otpustili Bjelicu a uz to su navodno prestali plačati "prijateljice" pa je uskočila Vlatka :smile:
  • Zagrebački izbori 2021.
    Od 48.00 dalje o sportu (stadion Maksimir)
    - Srušiti sve i graditi novi stadion u Maksimiru
    - Dinamo bi dobio upravljačka prava na stadion koji bi klub financirao
    - Renovirati i Kranjčevičevu koji bi bio zamjenski stadion i stadion za ostale gradske klubove

    Od 52.00 dalje
    Preduvjet je demokratizacija Dinama - jedan član jedan glas (brez toga nema dogovora oko stadiona)

    https://www.facebook.com/watch/live/?v=431699718114929&ref=watch_permalink
  • Zdravko & Zoran Mamić
    Najgora investicija cigana nakon Andersona Coste :lol: Platio a oni ga osude :blush:

    Ne vjerujem da bi u slučaju korupcije ti sudci bili toliki idioti da se naslikavaju sa njime. Ali tko zna kakva je realnost. Možda ih je podmitio pa je Zoki zato dobio 4 godine i 11 mjeseci a puno vjerovatnije je da su to random fotografije sa nekih eventa. Jaki dokazi, cigan se slika sa nekom tajkunom a sudac sjedi pokraj njega, na jednoj je sudac u maksimirskoj loži sa Adolfom a na jednoj ta isti sudac reže tortu sa grbom dinama. Mogu jedino zaključiti da je ovaj sudac dinamovac :lol:
  • Regionalna liga
    pa zato pišem u topicu "Regionalna liga" :grin:
  • Regionalna liga
    da bi zatim priča završila na nekakvoj ex AU ligi.xavier

    Dodajem gas i predlažem ligu trečeh reicha. O
    Prve godine se finale kupa igra u Parizu a druge u Kievu :rofl:
  • Regionalna liga
    1867. Austrije nije bilo u BiH.Neki tip sa Zapada

    Testirao sam vaše znanje povijesti :smile:

    Šalu na stranu, mi bečki konjušari smo znali da se širimo i u Bosnu :cool:
  • Regionalna liga
    Jedina regionalna liga koju priznajem :lol:
    wp77fac451_1a.png
  • Što nakon Mamića?
    Sponzori su sponzori jer plaćaju neku fakturu klubuMali dioničar

    Generalni sponzor koji plati masnu lovu obično ima predstavnika u upravi kluba. Ako ništa drugo, da znaju na šta troše pare.
  • Regionalna liga
    Mislim da bi mogla biti opet aktualna o zajednički ligi Češke i Slovaške. Pokušavali so več nešto prije par godina :smile:
  • Regionalna liga
    Na stranu to...liga 10 najboljih belgijskih i nizozemskih klubova...to bi moglo biti užasno jako.vjeko1701

    Prema provedenoj studiji, zajednička liga bi klubovima u Belgiji i Nizozemskoj povećala prihode s 300 milijuna eura na 1.3 milijarde eura.

    https://www.index.hr/sport/clanak/belgija-i-nizozemska-stvaraju-bene-ligu-evo-koliki-ce-novac-dobiti-za-ujedinjenje/2261812.aspx