Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Livaković je napravio faul, naravno da je. Dosudi faul, daj žuti karton Livakoviću i ti si sebe ogradio. Ovo za crveni nije. Stigao je prije na loptu, udario je u visini kuka, ne previsoko i to je to, kako će mu noga ostati u izmahu nego ovako? I sve to na 40 metara od gola skroz iskosa.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    neznalicamali M

    Pa, blizu je ovoga.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Sudac je ispao početnik. Da je sudio faul i dao žuti karton za Livakovića, nitko mu ne bi "A" rekao, nit s naše, nit s njihove strane. Crveni karton se za ovo NE DAJE.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Žao mi je najviše Sučića i Baturine jer će njihovi izvrsni golovi i asistencije, kao i cijela odigrana partija ostati u sjeni ovog konačnog rezultata.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Riba smrdi od glave. Prvo je Dalić kriv jer forsira nespremnog i lošeg Perišića samo zbog starih zasluga, onda ovaj doda amaterski pas (u skladu s formom) nazad za Livakovića i zakuha... i kladim se da je jednim velikim dijelom crveni karton samo zato što je prekršaj bio na Lewandowskom, zbog imena i reputacije.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Daliću, koliko ti Perišić daje na ruke da ga toliko guraš?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Đubre jedno neškolovano, kako ovo može biti crveni karton??
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nitko ne spominje koliko je Kramarić akcija usrao u napadu...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Perišić na ringišpilu tamo na desnoj strani. Ni astronauti nemaju takve provjere.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Atmosfera ko na Poljudu kada tovari gube.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kakve 2 mašine od igrača! Sučić i Baturina!
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Odlučio sam se povući sa zoneMiro Vugrinec

    Nadam se da ćeš se držati napisanog. Pozdrav.
  • 2.HNL
    A je, neka farsa traje s tim tipom...
  • 2.HNL
    Koji raspad sistema kod Zrinskog. Do prije 4 mjeseca su se do zadnjeg kola sa Šibenikom borili za ulazak u 1. ligu, a sada su u 2. ligi na samom začelju. I sve to u svega par mjeseci.
  • Takuya Ogiwara #3
    Po meni je on nedovoljno dobar za Dinamo. Uz to je stalno ozlijeđen, nespreman, bolestan... uvijek nešto. Možda bi eventualno bio ok kao zamjenski bek. Možda.