Comments

  • Transferi - rasprave

    Možda ga kolega Orc zna obzirom da je upoznat s detaljima oko trpanja u džep na tom transferu?
  • Transferi - rasprave

    Znam da ima još 6 mjeseci. To ne znači da ga možeš dovesti badave. Ako je stvarno tako dobar, u što sumnjam onda će se licitirati za njega. Ako nije više tako dobar ko prije ozljede, onda nam ni ne treba.
  • Transferi - rasprave
    Omeragiću vrijednost na TM-u 6 milja eura, ali mi ćemo ga dovesti za kikiriki. Pa jel nismo malo prestari da se vjeruje u bajke?
  • Grad Zagreb
    Slučajno imam frendicu koja je s mužem posvojila dvoje djece nakon što su izgubili svaku nadu da će imati svoje. Pričala je da su provjere bile jako detaljne, hrpu raznih testova su njih dvoje odradili, pa su djeca najprije dolazila na vikende, pa na kraće vrijeme dok nisu posvojena. Ali nikad se nije žalila da je proces spor, da ih birokracija koči i slično. Pa jebemu mater, radi se o ljudskom bićima, ne daje se nekom pesek nego dijete. Normalno da ćeš napraviti puno provjera.
    Možda ovi koji su zaglavili nisu baš prošli sve provjere pa su probali na brzinu to riješiti u Africi. Znamo samo njihovi priču oko posvajanja, ne znamo sve.
  • Grad Zagreb

    Glupi ti je zaključak poprilično. Možda mu se riga što se ovo gura pod tepih. Da je u pitanju neki branitelj i još k tome slučajno HDZ-ovac svi ti portali bi vrištali kako desničari trguju djecom. Ali ovo je druga ekipa pa se šuti o tome. Otkud mi znamo što je u pitanju? Otkud ti znaš da je sve po zakonu?
  • Transferi - rasprave
    Kakva hiper produkcija istih i sličnih postova koji se periodično ponavljaju. Kolega, nije ovo FM. U stvarnosti hrpa faktora utječe na realizaciju transfera.
  • Transferi - rasprave

    Ivanušec potpuno bezopasan po gol? Koje utakmice ti gledaš?
  • Transferi - rasprave
    Onda ga nećeš kupiti, ugovor mu istječe za pola godine. Može se sad s njim potpisati, a dolazi ovamo po isteku ugovora s Osijekom.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Navodno je Real poslao Rennesu ponudu od 60 milja € za Majera.
  • Transferi - rasprave
    Nemoj pričat bezveze. Ivanušec je klasa iznad Kleinheislera, to što je imao malo lošiju polusezonu ne mijenja stvari.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Pa ne vodi skupština klub, oni su tu da dižu rukice.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Pa i nije mu baš pametno riskirat ozljedu radi nekog tovarskog derneka.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Iznenađenje mi je da nakon svega, svih presuda i optužnica 29% misli kako Mamić treba voditi Dinamo. Pa kakav je to svijet?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Sretan vam svima i blagoslovljen Božić dragi Dinamovci.