Comments

  • Transferi - rasprave
    Sto se tice onog Pjace prije odlaska u Juve mislim da ta klasa nisu niti Vidovic niti Stojkovic, sto ne umanjuje njihov potencijal. Mladi Pjaca je bio zivotinja, s brutalnom ekspolozivnoscu, driblingom i motorikom, a i realizacija mu je bila vrhunska. Da nije bilo one idiotske ozljede on bi po meni bio sigurna svjetska klasa. Ova dvojica imaju potencijala, ali su iz mog rakursa level ispod njega.scooniepenn

    Jei ga, Pjaca pri odlasku u Juve je bio zvijer od igrača, nije bezveze toliko plaćen tada. Razina više od svih poslije njega uključujući i Oršića i Ivanušeca, o Vidoviću i Stojkoviću da ne pričamo.
  • Tribine

    Nisu igrali s Rapidom nego Austriom.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Jeli to Rogu već treća ozljeda križnih? Dečko stvarno nema sreće. Bojim se da je ozbiljna karijera gotova.
  • Transferi - rasprave

    Elyounoussi...neš ti igrača, radije bi onda Pjacu doveo nego njega.
  • Transferi - rasprave
    Za Freya je očekivano da ako niti jedan napadač ne odlazi da je on na čekanju.
  • Transferi - rasprave

    Pa nisu igrači roba da ga možeš prodati protiv njegove volje gdje ti hoćeš.
  • Predictor 2. kolo, Istra-Dinamo
    Istra - Dinamo 0:3, Petković
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2023./2024.

    Čuo je da nema VAR pa je mislio nešto uhvatit.
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2023./2024.
    Koliko sam uspio vidjeti Rijeku, oni su igrali koliko im je trebalo za pobjedu s ciljem da se što manje potroše pred derbi. I kad su imali igrača više, nisu jurišali.
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2023./2024.
    Nije mi Osijekova igra bog zna što. Sve nekako na silu, duge lopte na Miereza i pokušaji Lovrića i Fučka 1 na 1. Prvo poluvrijeme su još mogli igrati presing, u drugom su pali. Golman ZTE im poklonio pobjedu, stijena od dva metra gleda loptu koja putuje tri dana i pada u peterac.
  • Najpodcjenjeniji igrači Dinama u povijesti
    Rahmani nije nikakav promašaj, igrao je u skladu s tadašnjom formom. Nije bio zamjena Periću nego Dilaveru i KTC-u koji su tada bili bolji. Sezonu prije Rahmani je igrao u paru s Perićem i to je bilo i najmanju ruku loše. Još mi je u sjećanju kako ga je tada jedan Radonjić u Kranjči pretrčao s centra ko da je Bale. Ili kiksevi u finalu kupa s Hajdukom. Rahmani je s vremenom rastao i kod nas, a pogotovo u Italiji, ali ne slažem se da je kod nas bio podcijenjen.
  • Transferi - rasprave
    Nije Bočkaj za jake utakmice u Europi, ali moglo ga se koristiti više u HNL-u na lijevom ili desnom krilu. Mislim da si je zapečatio sudbinu beka onom groznom predstavom u 1. kolu prošle sezone protiv Lokomotive kad ga je Aliyu uništio. Ali krilo je mogao tu i tamo odigrati.
  • Transferi - rasprave
    Ne znam, imam dojam da se iz Pere moglo više izvući, da je premalo korišten. Nije za prvih 11, ali nije ni taraba. Teško je igraču se pokazati u ono malo minuta ako osjeća da mu trener ne vjeruje. Imam dojam da je njega Bišćan prekrižio i prije priprema.
  • UCL - 2.pretkolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 25.07.2023. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Furao si na tekmu kremu za ruke u ruksaku? Nemrem vjerovat.:rofl: :lol: