Comments

  • Transferi - rasprave
    Ademi odavno nije na nivou i ne možemo od njega očekivati profesionalni nogomet. Da se mene pita sporazumno bih raskinuo ugovor i ponudio bih mu simboličnu ulogu u klubu.cibona

    Srećom za nas, ne pita te se ništa.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Baturina jako dobro odigrao na ovoj poziciji.
  • Transferi - rasprave
    Ako ostane, nameće se problem starenja jer će svakom novom sezonom njegova cijena padati, čisto zbog činjenice da će biti sve manje mlad.Nogo

    Vrhunski konstruirana rečenica dotičnog novinara. Ako odigra nešto za reprezentaciju i za klub u LP sigurno će mu cijena za godinu dana drastično pasti. Na što je spalo novinarstvo.
  • Transferi - rasprave
    Iste komentare ostavljaju oni koji stalno sve povlače za rukav i uporno ponavljaju da samo Marić zna koja imena ima u svojoj tekici i ljudi nepotrebno raspravljaju na prikladnoj temi koja tome i služi.Bubblegum SuperSoldier

    Ovo je tema o transferima, novostima oko istih i slično. Dobar broj vas ju spama s nekakvim bezveznim željama i pozdravima, a za to već postoji tema "Scout služba - igrači koje bi voljeli gledati u Dinamu" pa onda preselite svoje mokre snove o kapitalcima s FM na tu temu. Onaj višestruki klon zagađuje temu histerijom kako smo već ispali iz play-offa 3 mjeseca prije nego se isti igra i mjesec dana prije početka prijelaznog roka.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Jeli oni svi(Bodo, Galata, Slovan, YB...) ulaze direktno u play-off ili moraju proći kvalifikacije?
  • Transferi - rasprave
    Ma ne znaš ti ništa, lupaš ko ćorava kokoš pa nešto ubodeš. Kladim se da imam točnije info od tebe, samo kaj meni ne pada na pamet da stvari koje čujem od pojedinih ljudi na kavama ovdje objavljujem.
  • UEFA Liga Prvaka 2023./2024.

    Navijam ja za Liverpool, ili ispravnije simpatiziram ih jer je Dinamo jedina prava emocija, no njih sam išao gledat po Europi i na Anfield. To je nekakva dječačka fantazija. Opet, ne mogu si zamisliti da bi propustio utakmicu Dinama radi Liverpoola.
  • UEFA Liga Prvaka 2023./2024.

    Ko se nije sad najezio na Kroosa je p….

    Boli me kurac za Kroosa.
  • UEFA Liga Prvaka 2023./2024.
    Žao mi Dortmunda, zaslužili su više od ovih smradova. Nama paše, pa ću preboliti nekako.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Čim mu vidiš sliku za volanom sve ti je jasno. Nesreća je da nije bio sam u autu.
  • Transferi - rasprave
    Ma damo im Štefulja i Deni Jurića za njega i nek budu sretni.
  • UEFA Liga Prvaka 2023./2024.

    Dobro, ciganske klubove nebi tu ni računao, lige petice i taj svijet.
  • UEFA Liga Prvaka 2023./2024.
    U životu nisam navijao za Real, najogavniji klub na svijetu, a konkurencija je jaka. Najbolje da uopće ne gledam utakmicu.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Kak češ spriječiti nekog da kupi auto ko ovaj što je poginuo? Slati ćeš ih na test inteligencije? Kak ćeš utvrditi jeli netko glup? I što je definicija gluposti, gdje će biti prag?
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Kad je Bruno prije neki dan na fešti rekao što je rekao, branio sam njegovo pravo na vlastito mišljenje, ali sam se isto tako složio da je bilo neprimjereno trenutku, odnosno da nije bilo no vrijeme ni mjesto. I to je koliko sam shvatio ljude najviše zasmetalo.
    Sad, pet dana kasnije čovjek to kaže u nekakvom intervjuu nekom kvazinovinaru i opet ljude to smeta. Kaj ni sad ni vrijeme i mjesto. Shvatite da igrači nikad nisu imali niti će imati isto mišljenje ko navijači, pogotovo ovi koji su došli za vrijeme prijašnje uprave i imaju drugačiju percepciju njihovog rada. Opet se ide u nekom smjeru kontrole misli ko da smo u Orwellovoj 1984. Kao igrači bi trebali biti populisti i govoriti samo ono što navijači žele čuti. Malo sutra. Dok igrači rade ono za što su plaćeni, slobodno neka iznose svoja mišljenja dokle god ne vrijeđaju i ne krše nekakve norme i kodeks kluba, a Bruno nije učinio ništa od toga i dobro radi svoj posao. I svaka mu čast što se nije savio i ulizao nego je stao iza onog što je rekao. Nadam se da ćemo ga gledati još dugo u plavom dresu.