Ako je istina da smo stavili cijenu za Sučića na 10 milja, podržavam apsolutno. Time pokazujemo stav i šaljemo poruku da nam nije prioritet prodaja jer teško da će se naći netko i to platiti. S druge strane, ako netko stvarno ponudi 10, treba ga prodati. Dečko ne vrijedi toliko bez obzira na histeriziranje pojedinaca.
Lijepo, lijepo, histerija raste, dežurni forumski mikimausi trkeljanjem po forumu sprečavaju prodaju igrača. Ajmo svi skupa pojačat trkeljanje, možda dovedu Salaha za desno krilo, ali da nikog ne prodaju.
Elšnik umjesto Sučića je definitivno loš posao, bolje onda dovesti besplatnog Šunjića iako ni on nije dovoljno dobra zamjena za Sučića. Da dovedemo Čerina to je već druga priča.
Bosko Šutalo i službeno napustio klub — CastAway1986
Šteta za njega, velika su bila očekivanja, odlično je krenuo do te nesretne ozljede. Na žalost, ako se ne varam, on i Joško nisu odigrali niti jednu utakmicu zajedno, a trebali su biti tandem za LP. Dok je Boško bio zdrav, Joško je bio ozlijeđen, kasnije obrnuto.
Nije loša DR, ali Grci su ih riješili bez problema. Nas drže Šarić i Zubac. Hezonja i Smith nekako nedorečeni. Ostali nisu ta razina. Malo nas je zavarala tekma sa Slovenijom. Fali tu još 3-4 klasna igrača.