Transferi - rasprave Uvijek sam za to da se pričeka malo s ocjenama nekog igrača, ne treba biti euforičan, a pogotovo ne treba krenuti odmah s pljuvanjem, na žalost vidim da toga ima dosta posvuda. Malo sam čitao komentare polupismenih debila na članke o Kangi, čak i u raspravu ušao s nekima, to je strašno kakvi idioti ostavljaju te komentare, a kao deklarativni Dinamovci. Ja osobno sam zadnji put Kangu gledao u YB i tada je bio odličan. Nešto ima u njemu i mislim da je HNL prava liga za njega da se vrati na taj nivo. Druga stvar, vjerujem da će se i Kule sad malo trgnuti, dovođenje Kange je i svojevrsna poruka njemu.