Comments

  • Transferi - rasprave
    Uvijek sam za to da se pričeka malo s ocjenama nekog igrača, ne treba biti euforičan, a pogotovo ne treba krenuti odmah s pljuvanjem, na žalost vidim da toga ima dosta posvuda. Malo sam čitao komentare polupismenih debila na članke o Kangi, čak i u raspravu ušao s nekima, to je strašno kakvi idioti ostavljaju te komentare, a kao deklarativni Dinamovci. Ja osobno sam zadnji put Kangu gledao u YB i tada je bio odličan. Nešto ima u njemu i mislim da je HNL prava liga za njega da se vrati na taj nivo. Druga stvar, vjerujem da će se i Kule sad malo trgnuti, dovođenje Kange je i svojevrsna poruka njemu.
  • Transferi - rasprave
    Od danas jedino je sigurno da tuširanje neće bit baš lako suigracimaDani Olmić

    Upoznat si s mjerama Kange?
  • Transferi - rasprave
    Dajte čovjeku priliku, još nije ni potpisao a već se sumnja kako bi mogao biti promašaj. Da se je dala odšteta od 5-6 milja opet ne možeš biti siguran u ništa, a kamoli milju - dvije.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Samo treba paziti kad se naslanja na šank.nemapredaje

    Mislim da je to bilo u onom drugom fensi pubu gdje je Del izlazio dok je bio u yuppie fazi.
  • Transferi - rasprave
    Dobro je kaj je Manga u treningu, njima sezona traje bez prekida.
  • Transferi - rasprave
    Dođe mi da odbaniram Dalibana na pet minuta samo da posere Kangu i nazad na banPaggini

    Ne moraš, bude s on javio s novim nickom, sigurno nekom inačicom banane.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ako netko zna nek Preporuči dobar pub u Londonu u inbox :)dzg717

    "Kobilja glava" u Peckhamu.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Pa evo dvojica su nas odbila (Haller i onaj Čeh), znači da dvije teške utakmice u LP i koeficijent ipak nisu takav mamacjakov1

    Ionako nebi mogli igrat te dvije utakmice u LP.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Korner-Gabriel i 1-1Jaro

    Iz nepostojećeg kornera.
  • Stefan Ristovski #22
    Risrovski je danas odigrao praktički bez greške. Nije gubio duele ni lopte da bi to bilo opasno. Otraga sve zatvorio, stalno se pridodavao napadu.
    To što nije bio učinkovitiji prema naprijed nije samo do njega nego i do Cordobe.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb

    Momci, vile i kose u ruke i pokrenut bunu pred stadionom. Ako do petka ne dođu špica i lijevi bek, sve zapaliti.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Mene kod Kuleta najviše nervira što tako lako pada. Pa brate mili da ne možeš ni mali kontakt izdržat i primit loptu, to mi nije jasno.
  • Transferi - rasprave
    Treba nam špica i lijevi bek.Droljo

    Misliš da treba?
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Dobra utakmica, dominacija, pogotovo drugo poluvrijeme. Vidi se pomak na bolje već nakon 10 dana. Trebali bi biti sve bolji kako vrijeme bude odmicalo.