plus Vrsaljko koji fali i duže — Neki tip sa Zapada
opet ti, vidim, stariji pričali), — Neki tip sa Zapada
Čitajući razne komentare šarana zadnjih dana zaključak je; umislili ljudi da je Bjelica potpisom za Dinamo prešao u redove mrskog rivala. Zamjenili nas s Varaždinom, Istrom i Slaven Belupom ili s kim su već godinama, u ne tako davnoj prošlosti vodili borbe do zadnjeg kola za ostanak u HNL-u.
Ne jebe njih Mamić, Šuker, HNS, vrag, mračne sile, već Dinamo. S kim su bili u talu prije dolaska Mađara? S kim su trgovali i kome su poklanjali dresove?
Sad tek dobivaju predispozicije da postanu konkurentni, ali samo to. Za sve ostalo trebat će vremena. Mađarska lova, novi kamp i stadion, čak ni jedan ili dva naslova neće bitno promijeniti stvari. Prvo Lokomotiva, pa Rijeka, zatim Hajduk, onda Dinamo. Možda koji kup ili europski iskorak. Baby steps, dečki, baby steps. — Eduardo
Nisam upucen u politicku situaciju u crnoj gori, al ovo mi je zakon :grin: — Dino
SAD-u — Infinity