Lijepo bi bilo vidjeti i čuti njihova imena da vidimo tko su, što su i s kim su povezani. — deda
kako se zove komentator, jel se meni čini ili on je malo pristran. — dinamo u srcu
Ma zbog ovoga sam i pitao… U nekom ludom scenariju, ako situacija bude stani pani, skupimo mi milju kao od sale i budemo sponzor kluba — Bosna86
