Al ste smorili sa tovarima, na svakoj jebenoj temi. Od nismo isti smo došli do toga da smo gori od njih i ovisniji o njima, nego o našem klubu i nemotiviranome pičkastome puku. Da je danas Chelsea dolazio ili Milan, 40 iljada bi bilo malo, pa taman i temperatura ko na sibiru.
Ako vam tovari na zapadu smetaju koji ce doc i biti, a znate ko su sta su ti gubavci, lupite im šamar-dva, j..im mater i dobro.
pa dali bi i oni nama više da gostujući sektor u Splitu nije ograđen.
Ne znam samo čemu to stalno potezanje te teme o kartama koliko oni dobijaju, i pogotovo na temi gdje oni nisu tema, nek im dadnu cijeli Jug, ako mogu rasprodat,nek rasprodaju, na nama moralno i ispravno je da nas dođe što više, kako i za taj derbi tako i za svaku drugu jebenu utakmicu gdje igra Dinamo.
Olivari. Znas na cemu si sa njime i nikad svoju stranu nije krio i tko me naginje, ima svoj unikatni stil gdje po naslovu pretpostavis da je on pisao bez da uđeš vidjet i pročitat tekst. Plavušan je ogledalo Hrvatskog narodnog licemjerstva i populizma, posebni odron, nešto ko i drugi Glavin pionir Matej Zadro.
Ma cijela igra postane, ne u smislu da je naporna, sa obzirom radi fakulteta i koje čega slabo uopće i budem na PC, ali ono, kad eto bas imam slobodnog vremena odigram online, jer mi je story mode postao da tako nazovem monotoran, ne znam, dok opet COD i BF3 campagn modovi recimo nisu, ali jebiga, to su ukusi, pa tebi naprimjer može top biti i dalje taj story mode a recimo ne znam, BF COD ili takve igre da su ti monotorne nakon prvog prelaska ili dosadne.
Ima jedan problem - sve nakon toga mi je lose i ne zaokupi me vise od sat-dva.. — Jaro
Sve ovisi od priče do priče kako je ispričan, odnosno story u campaign mode-u. Recimo Last of Us, BF3 i COD 4(Modern Warfare) sam prešao karikiram 100 puta, i opet ću preći 100 puta, ali neće biti dosadno, dok recimo GTA 5 kad sam prešao, bude ti već nakon drugog-trećeg puta naporno.
U njemačkom kupu u 1/4 finalu ako sam upratio 4 drugoligaša, jedan trećeligaš i tri prvoligaša( Bayern,Dortmund, Eintracht, Leipzeig,Hoffenhrim Freiburg svi poispadali).
Saarbrucken nakon što je skinio Bayerna, skinio i Eintrachta.
Dugačak red ispred Kranjče zbog prodaje karata za Lokomotiva - Hajduk. — Keyser Soze
I pazi ti ovog licemjernig sklopa(gol hr), ljudi objave sliku, sve i jedno lice zamaglili odnosno blurali, nasi kad kupuju nebitno bio to u Osijeku ili na našoj karatani ili bilo kojoj drugoj(ko eto na Krajnci ili VŽ) samo sto uz sliku lica nisu i biografiju onog što su slikali što kupuje kartu napisali.
Nevjerovatno koliko ta zapravo usrana bezčasna grupa ima "utjecaj" na neke, od medija, nogometnih sudaca, drzave, itd itd, pa valjda onda sad od sijanja straha, nisu smjeli to objavit, iako osobno vjerujem da se tim ljudima baš ništa ne bi dogodilo u slučaju(ne znam jel jest ili nije) da se sasvim normalno bez provokacijski ponašaju.