Comments

  • Trener - Sergej Jakirović
    čovjek nas vodi do četvrtfinala ECL, drugi klibovi bi popušili onu stvar i prodali roditelje da im klub dođe u grupu a kamoli šta drugo, pa taman i ovo "miki maus" natjecanje.

    da je bajan, nije, da je najveći krivac, isto nije sve na njemu, ne znam čemu ta negativa, šta god uradi, ne valja, al eto zato je apostol Bišćan bio legendarnan, jer ako ništa "naš je čovjek" učinio je puno, pa onda.

    Nemojte kruva prije pogače, umjesto da se na ovo gleda pozivitvno i okrenemo se sad Belupu, i slavimo ovu pobjedu, gura se ljaga i negativa...

    Ɓože sačuvaj.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Ne zna sloziti napadacku igru i to nam je problem cijele sezone.Jurki

    Jebiga kad svi se uhvate bunkera za kakav bi se Mourihno postidio, od prve do zadnje minute. U europi nitko, mahom preuzmu posjed a Sergej zna postavit igru protiv takvih kao protiv Betisa i večeras Paoka i zna postavir ekipu i pressing, kakav god da je.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Jakir nas posteno jebe, ali neka, slade je ovako.

    Bravo treneru
  • Petar Sučić #25
    Zamjena za Brozovića, samo mu family guy mora uručit poziv.

    Kakva mašina.
  • Ulaznice - aktualno
    Preopterećen sustav, jbg.
  • Ulaznice - aktualno
    nema. Piše nema ulaznoca u prodaji.

    Vjerovatno manje ih ostalo, pa ce na tp isprodavat to.
  • Ulaznice - aktualno
    ima nas i vjerujem nisam jedini koji drugima kupujemo, i koji nisu iz ZG-a i blize okolice, pa onda i ne mogu biti svaku pa i nemaju pritom godišnju jer ne znaju hoće li se isplatit i koliko će utakmoca moć pohodit.
  • Ulaznice - aktualno
    I kad nije.. kadnte uspije proslijedit, neda više od jedne karte po osobi kupit.
  • Ulaznice - aktualno
    Server u k....
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Bar znamo što ćemo pjevat u nedjeljumiro

    Taj će u nedjelju na derbi u Begeš, neće taj vidjet ZG. :wink:
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Dino Jakovljević, Ivan Todorić i Denis OrošiBosskovitz

    Kad vidim prezimena smrkne mi se. Pogotovo ovo prvo..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    mozda bi to Ivana emotivno povrijedilo i bio bi dotučen kako to voli reć naš #family ponizni Livnjak.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Pozvani igrači za onaj turnir u Abu Dabiu



    Vratari: Dominik Livaković, Ivica Ivušić, Dominik Kotarski, Nediljko Labrović

    Obrambeni: Domagoj Vida, Josip Juranović, Joško Gvardiol, Borna Sosa, Josip Stanišić, Josip Šutalo, Martin Erlić, Marin Pongračić

    Vezni: Luka Modrić, Mateo Kovačić, Marcelo Brozović, Mario Pašalić, Nikola Vlašić, Lovro Majer, Luka Ivanušec, Martin Baturina

    Napadači: Ivan Perišić, Andrej Kramarić, Bruno Petković, Marko Pjaca, Ante Budimir

    Pretpozivi: Borna Barišić, Duje Ćaleta-Car, Luka Sučić, Marco Pašalić, Nikola Moro, Niko Kristian Sigur
  • Kévin Théophile-Catherine #28
    Tri mjeseca bez kluba, i treniro i opet i danas najbolji naš igrač bez problema... mnogi baletani i tetkice i oni igrači "sto su dali za klub" i senatori nek se malo ugledaju na ovu igračku i ljudsku veličinu.