Dinamo - Cibona Očito je nekome percepcija same Cibone drugačija nego meni...Ja ju doživljavam kao onih godina kada je Draženov dom bio pun transparenata Dinama i naše grupe....
I btw kak je
@ZGV napisao i kak se nekoć pjevalo na tribini:
Ja volim samo Cibonu i Dinamo!