Ne vjerujem da ce nam se opet desiti kiks na drosini iako nam u zadnje vrijeme tamo ne cvjetaju ruze. U losoj su formi i nadam se da ce se ista i nastaviti. Vjerujem u nase.
Ako se ne urusi. Jedino ti sarajevski jugostalgicari nesto vide u toj rusevini od stadiona. Kofol sjecanje na olimpijadu. Sad idi redom pitaj ljude gdje je bila zadnja olimpijada nece imat pojma, kamoli tad.