Comments

  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Mali Zeus mozda radi toga jer procitam portale kad me nesto zanima kao i svi ovdje!?Orc123

    Šala mala, kaj si tak napet, opusti se.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Sve karte se bacaju na 14 dana priprema, 120 dana koje je već odradio s ekipom se valjda ne računaju.San Lorenzo

    Nije imao vremena za ništa, mogli su se raditi samo regeneracijski treninzi između utakmica kuiš.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Mali Zeus
    nakon sto uspjesno odradimo zaostatke, u 17 kola moramo imati jedan ''kiks'' manje od njih
    rupke

    Ako uspješno odradimo zaostatke.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Stvar je u tome da mi moramo biti skoro pa savršeni. Oni će kiksati, a mi bi trebali što manje tj. skoro pa nikako, što će biti jako teško.
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ne loša ideja, ako je slučajno navijač Dinama, a Dalmoš mora imati posebnu oznaku pa da ga se ne dira.
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    facebook-1702888727393-7142433000859933894-1.jpg

    facebook-1702888713424-7142432942273177473.jpg

    Super je izgledalo ovo, još kad jednom bude novi stadion pa takva šalijada bude, divota..
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Mislim da je jasno da svatko od nas Zagrepcana nakon svega ovoga mora otezati na bilo koji nacin zivot svakom dalmatincu v ZG , jer njihova mrznja prelazi svake granice sportskog rivaliteta. I nek se svi vrnu v svoju lipu dalmaciju i tam ostanu.OldSchoolZG

    Možda da ih označimo na neki način da ih znamo prepoznati na ulici?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Hehe, a zašto ti skoči baš taj oglas. :grin:
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Koja su stoka mediji to je za ne povjerovati! Index, sn i drugi....kao Ademi izjavio sudac nas je iskidao.....a ademi je jos naglasio na intevjuu da se ne zali na suđenje vec da je bilo puno faula i da je onda sudac iskidao igru! Koji su to likovi, bas dnovinari...naravno samo uda se klika na clanke i da ima 1000 komentara iskompleksiranih ljudi koji nit su gledali izjave, nit tekmu....jadnoOrc123

    Pa evo i ti si udario klik na te članke. Posao obavljen.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Baš to. Pobjeda donosi puno, Hajduk je def došao braniti se. Imaš pritisak pred kraj, kojeg vraga ne ubaciš napadača i probaš to dobiti. Opet mu je prva misao bila ne primiti gol umjesto zabiti.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Meni je samo drago da se boysi ne bave sa sličnim glupostima tj da si daju truda oko koreografija i zastava na kojima bi pisalo ubij tovara ili slično. Uglavnom torcida jadna.
  • Martin Baturina #10
    Baturina je van forme iz nekog razloga od prvog dana sezone, dakle počelo je za vrijeme Bišćana.
    Sigurno nije profa pomogao, ali sad tvrditi da je on kriv je malo onak. Nek se odmori, spusti temperaturu i u proljeće u nove radne pobjede. Nadam se osvježen i u top formi.
  • Trener - Sergej Jakirović
    ↪jedan u nizu Ma ne nije Jakir Sučića otkrio , samo mu je kao osamnajstogodišnjaku dao nekih 50-60 utakmica u seniorima. Al nije ga otkrio.Slavonski interpunkcijski znak

    Zašto ga je onda ove godine držao u frižideru?
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ja mogu donekle razumjeti da nismo išli van bank čak i s obzirom da je hajduk došao braniti se. Postojao je određeni rizik da ak nam uvale neki glupi gol i izgubimo -10 je baš ozbiljna prednost i psihološki udarac. Naravno naša pobjeda donosi samo -4 al ovako bar nismo izgubili. Hoću reći nije problem što nismo napadali nego kako smo napadali, sve je bilo nekako na horuk i individualnu kvalitetu, Kaneko i Petko da nešto naprave. Istinabog i oni su se dobro branili al dosta toga u našoj napadačkoj igri im je išlo niz ruku. Trbelao je to pred kraj još malo hrabrije i još više napasti i apsolutno je treba još i Kule ući. Hajduk se nudio, iako tako tvrde nisu def došli nadigravati se.

    Ništa, sad će profini fanovi reći da napokon ima mir da uigra sve svoje automatizme i akcije i igrače na okupu. Nema više izgovora.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Neće Labrović na more.