Nogometni dresovi Nikad nisam tamo kupovao ali nakon kaj mi je zadnji dres nastradao, razmišljam naručiti kopiju samo za Njemačku da se ne moram gore obazirati na svaku cigaru, baklju i pizdariju oko sebe. Jel tu svejedno od koga se naručuje jer su svi iz iste tvornice ili postoje neke cake? — Bosskovitz
A to ti je kao ebay fora, gledaš ocjene dućana i nadaš se najboljem. Ja sam 2 put kupovao, naš iz 2018. i dres Kolumbije i oba su izgledom isti kao original, a i kvaliteta mi se čini ok, dapače. Tak i ja gledam, za Euro uzeti neku, ne pada mi na pamet davati suludu lovu na HNS shopu.
Vjerojatno je puno tih ocjena lažnih, ali..
E da, kupovao sam i kćeri kockasti iz 2018., isto top ispalo sve skupa, nisam primijetio da se nekaj sjebalo.