Hrvatska nogometna reprezentacija Nije mi jasno, ne smiju napisati da je Modrić dignuo trofej, ma kako beznačajan bio? To je automatski sprdanje ili nisam shvatio?
Jako dobra tekma, dečki su bili raspoloženi, malo smo plivali u obrani u prvom al kad smo uspostavili knotrolu to je sve bilo jako dobro. Odlično smo izlazili iz obrane i povezivali igru, u napadu smo bili rastrčani i kombinatorni.
Pjaca baš odličan, pravo lijevo krilo, zabadao se kao šilo u njihovu obranu, Majer isto odličan, pravi španer, konstantno bio opasnost. On je definitivno rješenje za desno krilo, a još imaš i Marca Pašalića. Vlašić iako je zabio gol nema neke svrhe u repki, al očito je pretplaćen za poziv.
Petko predobar gol glavom, Krama isto, Majer se nagradio za jebenu tekmu jebenim golom. U svakom slučaju na lijevom krilu imamo slatke brige, Perišić ak bude spreman, Ivanušec i Pjaca. Rekao bih čak da bi Pjaca trebao biti prva postava na temelju prikazanog ili bar konkurencija Ivanušecu.
Lugonjić standardno očajan, nije stao ni minute mljeti i pet puta je plakao kako neki žele sjesti ispred njegovog komentatorskog mjesta. Jarni je vjerojatno najgori i najdosadniji komentator ikada. Pita ga Boban izgledamo li bolje u 4-3-3 ili 4-2-3-1 formaciji on ponavlja nisam ja taj koji odlučuje. Pa moronu ti si gost komentator reci svoje mišljenje. Pita ga Boban bili ste u Maroku kako je tamo bilo, veli bilo je vruće i Maroko je dao sve od sebe da nas pobijedi. Fascinantan uvid u tu tekmu. Nemreš vjerovati da je taj lik trener. To nisu čak ni floskule to je jedno veliko ništa. Vrhunac mu je - to je jako interesantno i to će biti interesantno vidjeti.