Iako Dinamo radi na transferima dvojice igrača, Dario Špikić i Juan Cordoba i dalje su s momčadi u Sloveniji. I čekaju rasplet pregovora i dogovora. Cordoba se dovodi u vezu s francuskim St.Etienneom, ali postoje navodno i druge ponude sa svih strana svijeta, čak i MLS-a. Špikić je, pak, želja poljske Jagiellonije, međutim, ako je vjerovati poljskim medijima, on neće postati novi igrač toga kluba, jer želi igrati u nekoj jačoj ligi. Vidjet ćemo kako će se rasplesti ta priča. (T.N.)
Vitali nije ništa napravio, što se može okarakterizirati i kao pozitivno, barem se ne mora metla uzimati kao nakon nekih (khm).
Ali ta tovarija je super sa svojim mudrolijama, potpiše otpremninu i sad gledaju e kako da mu ipak ne isplatimo ili da platimo manje. Jesu oni ikad čuli za koncept ugovora?
Ne pa ništa, pomalo, reko sam samo da je ovako zanimljivo pitanje za "lamentirati". Nisam ja sad očekivao neki big brain odgovor, više ovako "neka ostane misao u zraku". Ne znam ni ja koje je rješenje, samo znam da ne bi trebalo slijeć ramenima i reć a jebiga, nek nas prestigne Armenija
Hrvati imaju talent, Dinamo ima akademiju koja je u top 10 — Sajla
Ajmo reći da talent ne će presušiti i da će svako godište izbacivati par dobrih igrača. Te igrače sada držimo par sezona jer imaju s kime igrati među ostalim. Baturina je nekoliko sezona igrao s Petkom, Pjacom, Orsićem, KTCom, Mišićem itd itd. Što ćemo kada sve ove nabrojene bude uzela Larnaka jer nudi duplo bolji ugovor? Dakle ne Oly ili Šahtar, nego kada se broj tih konkurentnih klubova poveća 3-4 puta? U tom trenutku nama od ovih starijih ostaje ono što sada Osijek i Varaždin imaju u kadru. A time vjerujem i ovi talenti će ostajat kraće jer koji će k igrat 4 sezone Hnla s "Dabrom". Nije to za odmahnut rukom