Comments

  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    hvala. Bio sam uvjeren da je na Germanijaku pisalo u srijedu
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Napisao sam i na sportnet forumu poduzi post, pa da se ne ponavljam, meni je srce jučer nakon tekme bilo punije nego protiv Milana i Monaca kombinirano, bar na jednom testu ove sezone nismo pali.
    Nakon desetljeća otuđenosti od kluba, neko će reći da sam lud, ali meni ovaj ispunjen zapad dole pun klinaca znaci više od Tottenhama, Chelsea i Milana zajedno.
    Rezultat je najbitniji za svaki sportski kolektiv, ali nakon svih godina uništavanja i udaljavanja Dinama od navijača, od ljudi, za mene osobno ono jučer je bio najvažniji test ove sezone.
    A rezultat će doći, odnosno uprava nek izvoli napraviti sve što može da se on vrati.
  • Ulaznice - aktualno
    Ma nema šanse da je bilo 7.5k, ja bi isto reko oko 9.
  • Ulaznice - aktualno
    Ljudi pred zapadom žicaju kartu više, tako da dobro je
  • Ulaznice - aktualno
    A valjda će bit redova tamo oko 17, 17:30, danas je jako bitno da nas je sto vise tamo. Neznam koliko je na zapadu pusteno u prodaju, ali veseli da to dobro ide.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    cijelu godinu sam negativan i kritičan, pusti me da budem malo optimista i da sanjam. Bit će za 8 kola opet vremena za kritiku i defetizam.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Malo sam se poigral, stražnja strana je ispala bezveze, za prednju poklanjam dizajn klubu ako dignemo naslov da štancaju prije proslave. I tek sad skuzim da me Ako neznas STA je bilo pokvarilo do temelja
    Tmh71Sh.png
  • Ulaznice - aktualno
    Ja sam sutra motiviraniji nego ikad ove sezone da idem na tekmu. Neda mi se citat ni slusat policajca Antolića ili Blažička kak se naslađuje ak nas ne bude 6k na Osijeku. Nadam se da će sutra lijepo vrijeme motivirati ekipu da nas se ipak skupi lijep broj.
    Neki bi stadion od 35 tisuća mjesta, a nakon prve krize rezultata, kaj ću na tekmi. Kaj mislite da ćemo bit prvaci svake godine ili da bi to čak morali?
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    I samo da nadodam, nadam se da ćemo uskoro u klubu imati nekoga, bio to predsjednik, PU, SD il trener ko će bit sposoban doći na presicu i ovako s gardom, a i s dozom humora, odradi presicu dok je ovakva situacija. Prvi medijski istup nekoga iz Dinama nakon dugo vremena, a da mi ne dođe na plačem nakon toga.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    jebem mu sve po spisku svake godine nakon jedno 30 utakmica. Al zbog onih drugih utakmica i zbog toga što jedini u klubu zna izaći i reci nešto zbog čega bi čovjek bio spreman kroz zid ići, neka nama Brune, nek nejde nigdje.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Pa mislim bit će i Perkovic i neko od igrača, ja sam siguran da će se pričati o utakmici ne o SDu.
    Ne vjerujem ja da će se to riješiti prije idućeg tjedna.
    Nekako su mi ove medijske štih probe za Bobana preumjetne, nebi se čudio da se tu u pozadini miješaju karte i broje kolko ko ima ruku.
    Vidim prodaja za Osijek slabo ide, ajmo radije kupit karte nego čekati SDa, ak smo mogli do sad bez njega, možemo još koji tjedan
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Nebi to Zeko dapače bez borbe, a jučer je rečeno na RTLu da Zvone nebi nikad protiv Zeke... tak da ništa od toga
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Mogo bi on dobiti poruku i imenom i prezimenom ako će nastaviti ovako, a ne Uprava odlazi.