zaposliti Kovu je bio potez s mudima. Dat posao Biscanu ili Bjelici je alibi potez jer znas kaj ti pruzaju. Ja govorim s neke rukovodece pozicije a ne to kakve poteze konkretno Kova vuce.
Iskreno meni je i Corluka primamljiva kocka. Ali nema doslovce nikakve osnove na kojoj bi se uopce moglo rec kakav ie glavni trener. — GeneralNapoleon
Ja sam od jedne osobe cuo dobre stvari o njemu. Ali tko ce ga znat. Jedna druga osoba (UEFA A licenca) mi je rekla da je Kiki Polovanec majstor zanata. :lol:
ovisi kaj skatras da je kriv. Zaragoza ga je ubio na boku al nije on kriv kaj je ostao na sirokom prostoru. To kao da stavljas mene u spicu i cudis se kak ne zabijamo golove. Nisam ja kriv kaj ne znam vec netko tko je stavio Tea na bok