Comments

  • Transferi - rasprave
    znaci Bjelici je bio problem ak decko pojede masnu pizzu a ne ovi koji su se iživljavali na klincima. Klasično macho balkansko molestiranje. Pa se čudimo kae RPG potonuo i slično. Treba to netko dovesti u red.
    Ak je istina da Bjelica ide u Ferenc onda su neke stvari jasnije.
  • Transferi - rasprave
    Ne znam zašto svi pišete da je Mišić šestica. Nije, on to mora igrati jer nemamo alternative ali Mišić to nije. I zato imamo problema u defenzivnoj tranziciji. Franjić je klasična šestica i samo je pitanje njegove forme i mogućnosti.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    marić je na IO dosao s prijedlogom Cannavaro i nije proslo. Od kud tebi da to nije istina?!
    Di sam ja napisao da je bilo na IO u isto vrijeme vise kandidata?!
    Pa biralo se tjedan dana
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    IO nije htio potvrditi Cannavara
  • Transferi - rasprave
    mislim da je ipak u igri sto je Bjelica htio ‘svoje’ igrače
  • Transferi - rasprave
    ozbiljno se pregovara
  • Transferi - rasprave
    negdje pisalo oko 900k
  • Transferi - rasprave
    Ajd konacno se bar nekaj vrti. Taylor je dost ozbiljan
  • Transferi - rasprave
    Cannavaro pak želi Roga
  • Samy Mmaee #13
    Lik je odigrao očajno protiv Osijeka. Ali sada već polako sumnjam da nije nešto puklo i prije s Bjelicom i njim. I RPG je odjednom promijenio ponašanje i baš na toj tekmi s Osijekom je čudno reagirao. Bojim se da su to sve posljedice a prave uzroke ne znamo.
    Ne kažem da će sad Mmaee postati čudo ali tih par igrača je definitivno promijenilo svoje ponašanje, motivaciju i pristup dolaskom Bjelice i debilnih izjava Rileta kako ne cijene Dinamov dres.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Zakrvilo se među klanovima. Ako se sjećate vikao je i na Tarzana zbog Petka nekaj. I da definitivno je puklo s Baturinom.
    Marić definitivno nije htio Bjelicu to je isforsirao IO.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    iz Varaždina je treba ga razumjeti
  • Transferi - rasprave
    Sumnjam da je on bio Bjeličin igrač
  • Transferi - rasprave
    Zašto više nitko ne spominje Selahija?
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Za vrijeme Bjelice najčešće moje pitanje je bilo "A kaj ovaj opet radi?". Znači i budali je jasno da je strance marginalizirao i svađao se s njima, da je povlađivao senatorima. I da je spremao prijelazni rok da nas kadrovski uništi sa svojim idejama. I da smo i pod njim i pod Jakirom igrali užasan nogomet.
    Eto ja se samo nadam da će lik konačno uspostaviti neke normalne mehanizme organizacije igre, da će ih dobro fizički pripremiti i da će selekcija igrača biti razumna i normalna prema kvaliteti. Nama ne treba ništa puno više da pregazimo HNL.