Trener - Mario Kovačević Jebateled nisu mi jasne ove rasprave. Riera je prosto svršeno vrijeme. Lik je svoju školu odradio i ići će negdje za dobru lovicu. A s Bobanom ne bi izdrzao tjedan dana. Ja pretpostavljam da Boban cilja na nekog koji mu nece zdimit za godinu dana. I tu se slažem. Tipovao je na Kovu al nije budala samo je ego triper. On bi najrađe nekog nepoznatog iz neke B momcadi po mogucnosti Barcelone ili slično. Gladnog uspjeha i dokazivanja a sa znanjem.
Svi sad pljujete Villara. Lik radio s uglednim trenerima i sad ima Kovu s kojim nemre komunicirati samo se mogu gledati. A mislim da su ti igraci i shvatili da nam je trener i njegov stožer skromnog znanja.