Trener - Mario Kovačević O problemima u igri istaknuo je: "Trebalo bi napraviti detaljniju analizu. Mučimo se kad nam se suparnici zatvore, sve je krenulo još od Varaždina, prelagano primamo te golove, pa nam se uvlači nervoza. Kad Dinamo ne pobjeđuje, to se osjeti, krenu onda svakakve priče, osjete to i igrači. Ne ide nas, teško nam je izaći iz toga. Dobro će nam doći pauza."
A zasto ovaj ne napravis onaj detaljnu ovaj analizu?