Transferi - rasprave Za 12 milijuna mogu dobiti Vrbančića uz pregovore, i to sam najozbiljniji.
Stavljam Dinamo u rank najbolje škole nogometa, Benfica, Ajax i Barcelona. Napišite na googlu "best football academies" u 9/10 članaka spominje se ime Hitrec Kaciana.
Kad smo dobili ponudu od Coma (8 milijuna) , na takve ponude treba reagirati nogom u guzicu, nikako drugačije. U21 Igrač koji ima minutažu u Dinamu i ima oznaku Dinamove akademije ne smije ići ispod 15M€, nikad u životu. A da ne pričam o Sučiću koji je nositelj Dinama a već polako i reprezentacije.
Uzeti ću primjer Ajaxa i njegovih najboljih prodaja zadnje 3-4g godina, F. De Jong, Anthony, Van De Beek, Ziyech... Oni su na njima dobili preko 300M€, a sve su sada teški propaliteti.
Onda uzmemo primjer naših najboljih igrača koji su u to vrijeme označeni generacijskim talentima (Gvardiol i Olmo) Najskuplji stoper u povijesti nogometa i trenutno najbolji igrač Barcelone i na dobili smo sa svim bonusima za njih nešto nešto oko 100M€ ako se svi bonusi uzmu.
Možda i previše serem, ali duša me boli kad napišete da je 15M€ odlično, pa je odlično ali za Inter koji za tu smiješnu sifru dobije instant pojačanje, prvotimca hrvatske reprezentacije i jednu od najboljih U21 osmica u svijetu nogometa.
Pogledajte na kakve igrače se plaćaju odštete od 25M+, ovo je slika iz prošlog prijelaznog... Sve "malo jači" igrači 23g+...
Samo uzmite primjer hrvatske reprezentacije i njezine tri medalje od 2018. , 80% ekipe su u nekom djelu svoje karijere nosili dres Dinama, mislim da ima malo reprezentacija koji imaju toliki broj medalja od 2018. a za taj uspjeh reprezentacije najviše je zaslužan isključivo Dinamo Zagreb i njegovi bivši/sadašnji igrači, jebe mi se oce se sa time ko složiti ili ne.
Za 12 milijuna neka dovedu svoga Ćaću žabarskog. — Mihaljević
Veliki lajk za post, napokon realan pogled toga transfera. Jako me zivcira to umanjivanje i manjak vjere, cijelog naseg naroda opcenito a koji se posljedicno vidi i u pogledu nogometa i transfera. Po cemu su neki Nizozemci ili Belgijci vrijedniji od nas. Neki ce reci jaca liga.. Ljudii, pogledajte proizvod koji Dinamo izbacuje, od zlatne lopte, Olma, Gvardiola, Brozovica, Eduarda i strasno puno igraca koji igraju nogomet na najvisoj mogucoj razini. Ako zelis takvog igraca koji ce cim prede kod tebe s dvije utakmice vec vrijediti x2,x3 e onda nije dovoljno 15 milijuna vec minimalno 5 vise. I to je teski minimum koji je takoder uvredljiv. Ako Sucic ode za 20 milijuna ili manje pa makar bili i bonusi unutra to je podcijenjivanje samih sebe i onda jasno da ni drugi ne mogu vrijediti vise. To je igrac koji se pokazao u lp i repreyentaciji, isto kao i Olmo i Gvardiol dok su bili u Dinamu a vidimo koliko oni vrijede. Igrac koji je dokazao da bez problema prati ritam protiv najjacih protivnika u lp i reprezentaciji te cesto bio medu boljim pojedincima u tim susretima. Moderna 8 ica koja igra u oba smjera, ima bolesne fizicke kapacitete te dobru glavu. Znaci treba kostati 25milijuna+ bonusi. Ako ti je puno, okej hvala i trazidalje. Takvog igraca neces naci ni za 25 mil. I to je jeftino, i tako treba pristupiti kod pregovora. Nema kupca, okej neka igra jos dvije godine u Dinamu i da klubu dobre rezultate i lpz a tih jadnih 15 mil ces moci dobiti za njega i nakon te dvije godine. Dosta je podcijenjivanja samih sebe. Ako se sam ne cijenis, kako ce te drugi cijeniti. Inflacija radi svoje, svakakv skart se preplacuje a mi nase reprezantivce da dajemo za 15 mil. Kako je Shakhtar prodao Mudryka za 70 mln. Politicki transfer, ma da je ne znam koliko politicki, ako Shakhar koji je malo jaci od nas moze toliko dobiti za transfer zasto je nama 25 mln nama puno. Cijeni se i drugi ce te cijeniti!!