meni je najmanji klinac u školi i netko nije spomenul da bi došel na tekmu,
na sjever, kaj inače ide, danas ne može, možda znaju, pa ga zato nisu zvali
jedino kaj štima je liga10, a ovom populistu nemamo kaj reći, jadni smo ako nam bu ikad trener, zapravo i ne znam da li nam je ikad bil trener netko tko cijelu karijeru jamra protiv zg,
a oni i istra buju probali intera izbaciti, a ne bi me čudilo da im i savez odigra nekaj u tom smjeru, jedan belupo je za njih tv u boji
možda i udruga B.a.B.e objavi da im Trobec bude glavni tajnik,
ovo im je stvarno potez očajnika, ali mislim da ako klub preuzmu oni za koje se priča da budu nakon braceka slijedi i ključ u bravu, ovaj iz kranjčevićeve je njihov šegrt, pa znamo kak je trenutno stanje
tribina je bila zaključana, specijalci su puštali roditelje s djecom, koji su došli po štengama dolje i nisu mogli van na maksimirsku, i tek nakon što su navalili prvi boysi u pol10, bočna vrata za maksimirsku su otključana
Pravinik o sigurnosti, a oni držali sjever pod ključem do pol10
Članak 47. Vrata i ulazi
Organizator utakmice mora poduzeti mjere kojima osigurava da:
a) sva vrata i ulazi na stadion, i svi ulazi koji vode od gledališnog prostora do područja za igru budu otključani za cijelo vrijeme dok se gledatelji nalaze na stadionu;
b) uz svaka od tih vrata i ulaza mora se nalaziti posebno imenovani redar koji ih čuva i trenutno omogućuje prolaze za izlaz u slučaju evakucije;
c) ni pod kojim okolnostima niti jedna od ovih vrata ili ulaza ne smiju biti zaključana.