Transferi - rasprave Ne bi rekao da si realan uopce. Hoxha je rotacijsko krilo dovedeno unutar Dinamovih realnih financijskih limita. — DiddyGuela
Takva "rotacijska" krila se lako mogu dovesti i besplatno. Uopće je promašeno trošiti novac na obične prinove. Problem je što je Hoxha zimus doveden kao pojačanje, a pokazao se samo prinovom pa se njegov transfer sada ovdje opravdava retorikom nekakve rotacije.
Meni je funkcionalna rotacija, u pravom smislu riječi, kada imaš dva dobra igrača i možeš dijeliti minute među njima. Uvijek će jedan biti bolji od drugog, poput Baturine i Stojkovića, ali svaki donosi nekakvu klasu na koju se možeš osloniti. Mislim da ćemo imati dobru rotaciju sa RPG-om i Mikićem, sa Mišićem i Pavićem, Sučićem i Rogom, Teom, MMA-om i Maxom. Čak su i Ogiwara/Perković profilno dobra rotacija, ali volio bih ipak pouzdanijeg beka.
Kada ćeš Hoxhu poslati na teren umjesto Pjace?