Comments

  • Transferi - rasprave
    Ja bi se zadovoljil samo da netko napise ime doticnog sponzora koji je spreman tu paru uloziti u bilo koji sportski kolektiv u HrvatskojJurki

    Pa to pitaj gospodu koja na 10 dovedenih igrača traze jos 10 novih
  • Transferi - rasprave
    primarno zadovoljavanje s Lisicom, Špikićem i Topićem kao opcijama na desnom krilutp1997

    Ako ti stvarno mislis da cemo mi u jednom prijelaznom roku dovesti 5-6 "kapitalaca" i zakrpati svaku poziciju onda krivi sebe i svoja nerealna ocekivanja a ne Bobana. Ovo je projekt, ekipa se skoro pa do kraja ocistila a sljedece sezone ce se dovoditi finalna pojacanja i napokon cemo imati kompletnu ekipu.

    Takoder cemo sljedece godine imati novce od Lige Prvaka, necemo morati placati raskide ugovora itd.. Sta se trebamo zaduzivati i dizat kredite od kamatara da dovedemo jednog igraca i ugrozimo si buducnost i financijsku stabilnost? Knjizit cemo Baturinu ili prodavat japanke? Daj me nemojte zajebavat sa istim pricama svaki dan, nabavi sponzora koji ce nam poklonit 20 mil eura pa cemo trosit ko pijani milijarderi

    Pronadi mi jednu ekipu na svijetu koja je kompletna i ne trazi pojacanja na x y poziciji, a da iza nje ne stoji seik ili milijarder sa kompleksima.
  • Arbër Hoxha #11
    Mislio sam da je recept za kolače najčudnija stvar koju cu procitati danas na forumu
  • Transferi - rasprave
    :lol:Crni86

    Odi mu pogledaj zadnje komentare hahaha

    Bili agent 1/1
  • Dejan Ljubičić #77
    A znas kako je, dosta ljudi ti tekmu "gleda" na mobitelu i pogleda u TV samo ako komentator povisi glas u nekoj gol šansi. Tako da dok ne zabije gol ili u najmanju ruku asistira nece biti pretjerano hvaljen.

    Meni je super za sad jer smo trazili trku i agresivnost a to smo u njemu i dobili.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Nitko nije spreman na ovaj masterclass Mudrazije
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Villar u "Kroos" kopackama? Gospodin
  • Transferi - rasprave
    Daaaj mi samo pressing forwarde :heart:
  • Transferi - rasprave
    U Germanijaku se spominje i Španjolac kao opcija za napadača. Volio bih da je to Ivan Azon. Djeluje mi kao Mierez Regen. Igrao je dobro u Zaragozi, Como ga zimus platio 2 mil. Nije odigrao ni minute. Možda je i on uključen u posao za Baturinu. U Comu ima 400 tisuća godišnje.Omake

    :fire: :fire:
    Pazi ovo prije 28 dana ga je najavio. Znači ipak su te zaposlili kao skauta :lol:


    Na twitteru sam pročitao da bi ga rado pustili na posudbu
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Vuk: “O kralju, zar i ti zaista tvrdiš da je trava žuta, pa me osudi?”
    Lav: “Ne, trava je zelena, ali kriv si jer raspravljaš s magarcem.
    Kermit

    "Pa to je hilerijus kako bi rekli amerikanci"
  • Transferi - rasprave
    Možda je zadužio klub
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI
    Centralni vezni, vrijednost 7milijuna.. mladi reprezentativac Njemacke
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ma nešto što me muči već par godina, imovinsko-pravni odnosi i tak te gluposti... Uglavnom rešeno je!Droljo

    Jel to o Maksimiru pricas :lol:
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Outdoor Boys.NitkoBitan

    Odlican nam je jer smo mi njegov target audience ali nije streamer, ugasio se zbog debilnih komentara. Recimo da imas 12 godina, dogadaj života bi ti bio ishowspeed u Hrvatskoj a ne youtuber o preživljavanju

    Jednostavno lik mora izvodit pizdarije da taj live stream djeci ostane zanimljiv jer to nije skriptani video nego live prijenos od 7-8 sati.