UCL - 5.kolo - Dinamo Zagreb vs. AC Milan - 25.10.2022. - 21:00h - Maksimir, Zagreb Da i ja dam neki mali osvrt o tekmi sinoć.
Kao kaj sam napisao u prijašnjem postu, mi jednostavno nismo dovoljno dobri za prezimiti u Ligi prvaka, pa ni uzeti to treće mjesto. Mi smo svoju šansu imali 2019. protiv Shaktara kad smo prosuli nemoguće, a tad smo imali jaču ekipu nego sad, kao što smo jaču imali i one sezone kad smo došli do četvrtfinala EL. Sad nemamo nekog Olma ili Majera koji su svjetske klase nego Ivanušeca van forme i Baturinu kojem se u Europi daju minute na kapaljku. Mi ne možemo samo s igračima s ovog govornog područja pratiti tempo Lige prvaka, trebamo više igrača poput Ljubičića koji to mogu pratiti, a svi Hrvati koji to mogu podnjeti su u ligama petice. Ne shvaćam izjave o učenju, možda je to tako u Čačićevoj glavi, ali u realnosti nije, ak si se došao učit u LP i shvaćaš to kao bonus ne možeš ni očekivati više od 0:4 protiv Milana, podjestilo me ovo na poraz protiv Juventusa prije 6 godina. Za nešto više od ovog ti trebaju bolji i fizički spremniji igrači za koje su potrebna veća ulaganja, trener i stožer koji ne smatraju igranje LP nagradom i nemaju mentalitet luzera. Ne možemo se mi uspoređivati s Benficom ili Bruggeom jer nemamo ni blizu ulaganja niti ičiju podršku nego ovisimo sami o sebi.
Koreografija top, navijanje isto prvih pola sata, a onda možda i krivi izbor pjesama i manjak entuzijazma kod derbi navijača kojih je bio pun sjever. Pored mene 2 tipa nisu izustili ni slovo cijelu tekmu i još snimaju koreografiju i penal Girouda. Nisam konfliktan tip pa sam pustio, ali kad je krenula bakljada lik vadi mob da počne snimat pa sam mu rekao da to jednostavno ne može i nije vadio mob cijelu tekmu više, ali se pokupio s tim frendom u 80. minuti. Za jazavce sa zapada samo poruka da nam ne trebaju jer su sramota i dno od ljudi.
Sad u Osijek po pobjedu!